WWE 2K15 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry WWE 2K15Twórcy gry nadal podążają sprawdzoną ścieżką rozwoju rezygnując z rewolucyjnych zmian na rzecz stopniowej ewolucji. Dzięki temu przykładowo wyprowadzenia ciosów jest teraz łatwiejsze gdyż wykonujemy je w bardziej intuicyjny sposób. Dodatkowo zawodnicy dysponują szerszym wachlarzem uderzeń które prezentują jeszcze bardziej realistycznie za sprawą wykorzystania technologii motion-capture która pozwoliła lepiej odwzorować ruchy zapaśników. Wśród dostępnych postaci znajdziemy wiele gwiazd wrestlingu i to zarówno współczesnych jak i sprzed lat.

WWE 2K15 tworzono również z myślą o konsolach takich jak PlayStation 4 czy Xbox One. Dlatego właśnie zadbano o lepszą oprawę graficzną dzięki czemu wraz z tą odsłoną serii możemy cieszyć się nie tylko bardziej naturalnymi animacjami ale również lepszym odwzorowaniem modeli zapaśników a nawet ich twarzy.

Walkom w których uczestniczymy realizowane są na wzór transmisji które wielu z nas może kojarzyć z TV. Podczas pojedynków towarzyszy nam profesjonalny komentarz który dodatkowo nadaje realizmu i pozwala jeszcze lepiej wczuć się w klimat rozgrywki.
 

WWE 2K15 wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny Windows: Vista z Service Packiem 2 lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 5400+ lub Core 2 Duo E6600
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5770 lub nVidia GeForce GTX 450
  • 22 GB miejsca na dysku

 

WWE 2K15 wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowa wersja)
  • Procesor: Intel Core i5-3550 (taktowanie 3,3 GHz)
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 6970 lub nVidia GeForce GTX 570
  • 22 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry WWE 2K15

Zawodnicy mierzą się wzrokiem w WWE 2K15 Walka w grze WWE 2K15 Zapaśnik w grze WWE 2K15

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.