Worlds of Magic wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Worlds of MagicGra przenosi nas do tajemniczej krainy fantasy pełnej tajemnic i niebezpieczeństw. Jest ona zamieszkana przez wiele ras wśród których znajdziemy doskonale znane już elfy czy krasnoludy ale na naszej drodze spotkamy też wiele dziwnych stworów. Znaczną rolę w świecie gry Worlds of Magic odgrywa również magia. Do naszej dyspozycji jest wiele zaklęć z aż 12 różnych szkół magicznych.

Elementarną częścią rozgrywki są tu cztery podstawowe aspekty znane już z innych gier strategicznych a więc eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja. Przede wszystkim zatem stopniowo poznajemy świat gry i opanowujemy kolejne jego obszary na których pozyskujemy surowce niezbędne do rozwoju technologicznego i szkolenia armii potrzebnej zarówno do utrzymania już kontrolowanych obszarów jak i dalszej ekspansji.

Gdy już dysponujemy odpowiednią siłą nie pozostaje nam nic innego jak rozprawić się definitywnie z przeciwnikami. Co ciekawe całkowita dominacja militarna nie jest jedynym sposobem na zwycięstwo dzięki czemu gracze ceniący rozwój gospodarczy z sprytne zagrywki dyplomatyczne bardziej od siłowych rozwiązań również nie powinni czuć się zawiedzeni gdyż też będą mieli szansę na zwycięstwo grając tak jak lubią.
 

Worlds of Magic wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor: Intel Core 2 Duo (taktowanie 2 Ghz)
  • RAM: 4 GB
  • 3 GB miejsca na dysku
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
  • 64-bitowy system operacyjny: Windows Vista lub nowszy

 

Worlds of Magic wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor: Intel Core i7 (o taktowaniu 2,4 Ghz)
  • 8 GB pamięci RAM
  • Dysk twardy: z 4 GB wolnego miejsca
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 460 lub karta od firmy AMD będąca wydajnościowym odpowiednikiem modelu firmy nVidia
  • System operacyjny: Windows 8 lub nowszy (wersja 64-bit)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Worlds of Magic

Gobliny w grze Worlds of Magic Świat gry Worlds of Magic Walka w Worlds of Magic

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.