Woolfe: The Red Hood Diaries wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Woolfe: The Red Hood DiariesJest to pierwszy większy projekt studia GRIN które wprawdzie istnieje już na rynku ponad 10 lat jednak do tej pory zajmowało się głównie realizowaniem prosty gier na zlecenie innych firm. Inspiracją do stworzenia tej gry była doskonale wszystkim znana bajka o Czerwonym Kapturku.

Twórcy postanowili jednak zinterpretować popularną bajkę w dość nowoczesny sposób czego efektem jest historia jaką poznajemy w grze Woolfe: The Red Hood Diaries. Główną bohaterką nadal jest tu mała dziewczynka znana jako Czerwony Kapturek, która jednak tym razem pragnie bezlitosnej zemsty której celem jest B.B. Woolfe a więc odpowiednik złego wilka znanego z oryginalnej historii. Wspomniany Woolfe jest prezesem fabryki w której pracował ojciec naszej bohaterki zanim zginął w dziwnych okolicznościach i za to właśnie pragnie się ona zemścić.

Jak łatwo zauważyć realia rozgrywki są dość nietypowe co jest wynikiem przeniesienia historii do okresu rewolucji przemysłowej o sadzenia jej w steampunkowym świecie stanowiącym mocny kontrast dla realiów w jakich oryginalnie rozgrywała się bajka o Czerwonym Kapturku.

Jak już wspomnieliśmy Czerwony Kapturek nie jest w tej grze zbyt pokojowo nastawiony tak więc jednym z elementów rozgrywki będzie walka z wrogami. Z nimi nasza bohaterka może się bez trudu rozprawiać dzięki posiadanemu toporowi którym posługuje się niezwykle sprawnie. Nie zawsze jednak będzie musiało dochodzić do konfrontacji gdyż jest też możliwość przekradania się w pobliżu przeciwników co może być niezwykle przydatne w przypadku spotkania silniejszych oponentów. Rozgrywka pod wieloma względami przypomina to co dobrze znamy z platformówek takich jak Trine. Przemierzamy wiele niezwykle zróżnicowanych lokacji wśród których znajdziemy zarówno bujne lasy jak i mroczne fabryki.
 

Woolfe: The Red Hood Diaries wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel i5 (taktowanie 2,6 GHz) lub model o analogicznej wydajności od AMD
  • 3 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7750/6870 lub nVidia GT 640
  • Dysk twardy z 3 GB wolnego miejsca

 

Woolfe: The Red Hood Diaries wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel i5 (o taktowaniu 3,2 GHz) lub model o zbliżonej wydajności od firmy AMD
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850/6970 lub nVidia GTX 750/660
  • 3 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Woolfe: The Red Hood Diaries

Czerwony Kapturek w grze Woolfe: The Red Hood Diaries Miejska lokacja w grze Woolfe: The Red Hood Diaries Walka w Woolfe: The Red Hood Diaries

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.