Wiedźmin 3: Dziki Gon wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Wiedźmin 3: Dziki GonPonownie kierujemy losami Geralta z Rivii a więc wiedźmina znanego z kart powieści Andrzeja Sapkowskiego. Tym razem wydarzenia skupiają się na Ciri i ścigającym ją tytułowym Dzikim Gonie, którego wątek pojawił się już zarówno w pierwszej jak i drugiej części gry. Jednak fabuła to nie tylko historia Ciri i pościgu z nią ale i wiele wątków pobocznych skrywających różnorodne wyzwania co zapewni wiele godzin wspaniałej rozrywki.

Gra oferuje otwarty świat, który tym razem oferuje nam znacznie większą swobodę eksploracji niż we wcześniejszych częściach. W dodatku obszar gry jest też dużo większy co najlepiej obrazuje fakt, że konna podróż przez całą mapę może trwać nawet 40 minut. Oczywiście dla osób mniej cierpliwych przygotowano możliwość natychmiastowego przeniesienia się do danej lokacji o ile została już wcześniej przez nas przynajmniej raz odwiedzona.

Jego ogrom i jednocześnie piękno podkreśla oprawa graficzna, której jakość zawdzięczamy nowej wersji silnika graficznego REDengine.

Twórcy nie zapomnieli oczywiście o esencji rozgrywki a więc walce. W tym aspekcie Wiedźmin 3 oferuje wiele udoskonaleń względem poprzednich części. Obejmują one choćby rozbudowany system animacji czy też pracę kamery która ustawia się tak aby zapewnić nam jak najlepszy widok podczas walki. Zmodyfikowano znaki wykorzystywane przez Geralta z których każdy oferuje teraz dwa poziomy z czego drugi poznajemy dopiero z czasem i oferuje on znacznie większe możliwości niż znak na poziomie podstawowym.

Podobnie jak w przypadku eksploracji dostępnego świata również walka oferuje nam sporo swobody choćby poprzez możliwość wykorzystywania otoczenia do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę.
 

Wiedźmin 3: Dziki Gon wymagania sprzętowe minimalne

  • 64 bitowy system operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 940 lub Intel Core i5 2500K (taktowanie 3,3 GHz)
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 lub nVidia GeForce GTX 660
  • 6 GB pamięci RAM
  • 40 GB wolnego miejsca na dysku

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Microsoft Windows w wersji 64-bit (Windows 7 lub nowszy)
  • Procesor: AMD FX-8350 (taktowanie 4 GHz) lub Intel Core i7 3770 (o taktowaniu 3,4 GHz)
  • Karta graficzna: AMD Radeon R9 290 lub nVidia GeForce GTX 770
  • RAM: 8 GB
  • 40 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Miasto w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon Pokonani wrogowie w Wiedźmin 3: Dziki Gon Walka z potworem w Wiedźmin 3: Dziki Gon

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.