Watch Dogs wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Watch DogsW grze Watch Dogs trafiamy to świata przyszłości pełnego wynalazków nowej technologii. Terenem naszych działań jest Chicago a główną broń stanowią umiejętności naszego bohatera pozwalające mu na włamywanie się do systemów komputerowych.

W nowoczesnym świcie opartym na technologii zdolności te dają nieprawdopodobne możliwości. Możemy podsłuchiwać rozmowy telefoniczne, podglądać co dzieje się w mieście dzięki dostępowi do miejskiego monitoringu a nawet manipulować sygnalizacją świetlną i wywoływać w ten sposób wypadki. Dzięki temu, że całe miasto podpięte jest do jednej wspólnej sieci zarządzanej przez ctOS możemy kontrolować nawet całe dzielnice, choć akurat to wymagało już będzie od nas trochę wysiłku i zdobycia odpowiednich kodów dostępu.

Świat gry jest otwarty i wręcz zachęca nas do tego by eksplorować zakamarki Chicago, odkrywać tajemnice miasta przyszłości i szukać coraz to nowszych zastosowań dla umiejętności naszego bohatera. Oczywiście nie jest ograniczony jedynie do możliwości dawanych przez nowoczesne technologie i masową komputeryzację każdego aspektu życia. Gdy przychodzi taka potrzeba potrafi on równie skutecznie walczyć wręcz z wrogami a nawet eliminować ich przy użyciu broni.

 

Watch Dogs wymagania sprzętowe minimalne

  • System Windows Vista z dodatkiem SP2, Windows 7 z SP1 lub Windows 8 (należy pamiętać o tym, że wspierane są tylko systemy 64-bitowe!)
  • Procesor AMD Phenom II X4 940 taktowany zegarem 3 Ghz lub Intel Core 2 Quad Q8400 o taktowaniu 2,66 Ghz
  • 6 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna z 1024 MB pamięci i wsparciem dla bibliotek DirectX 11
  • Karta dźwiękowa zgodna z Microsoft DirectX 9

 

Watch Dogs wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor: AMD FX-8350 (taktowanie 4 Ghz) lub Intel Core i7 3770 (taktowanie 3,5Ghz)
  • Pamięć RAM o pojemności 8 GB
  • Karta graficzna musi obsługiwać biblioteki DirectX 11 i posiadać przynajmniej 2048 MB pamięci
  • Karta dźwiękowa zgodna z systemem dźwięku Surround Sound 5.1

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.

 

Screeny z gry Watch Dogs

Trzeci screen z gry Watch Dogs Drugi screen z gry Watch Dogs Pierwszy screen z gry Watch Dogs

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.