Twierdza: Krzyżowiec II wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Twierdza: Krzyżowiec 2Gra Twierdza: Krzyżowiec II podobnie jak pierwsza część pierwsza wydana w roku 2002 przenosi nas do epoki krucjat na Bliskim Wschodzie.

Mamy okazję opowiedzieć się zarówno po stronie krzyżowców jak i wojsk muzułmańskich. Podobnie jak w innych grach z serii Twierdza naszym głównym zadaniem będzie odpowiednie zarządzanie i obrona naszego zamku. W tym celu będziemy musieli poświęcić wiele uwagi nie tylko militarnemu aspektowi rozgrywki ale również ekonomii bo bez odpowiednich środków nie będziemy w stanie stworzyć silnej armii. Najbardziej zauważalną nowością drugiej części gry Twierdza: Krzyżowiec jest z pewnością zupełnie nowa oprawa graficzna, która wraz ze szczegółowo symulowaną fizyką sprawia, że walki o zamki wyglądają niezwykle widowiskowo.

Wśród nowości warto również wspomnieć o nowych jednostkach takich jak choćby krzyżowiec czy zabójca, które w dodatku posiadają różnorodne dodatkowe umiejętności mogące być niezwykle użyteczne w bitwie. Ciekawie prezentuje się również możliwość kooperacji pomiędzy dwoma graczami polegająca na tym, że wspólnie zarządzają oni jednym zamkiem. Jeden gracz odpowiada za rozwój ekonomiczno-gospodarczy a drugi zajmuje się aspektem militarnym. Jeśli więc zamek ma mieć zapewnioną odpowiednią obronę i stały rozwój to muszą oni ze sobą ściśle współpracować.
 

Twierdza: Krzyżowiec II wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows XP lub nowszy
  • Procesor: Intel Core 2 Duo (taktowanie 2 GHz) lub odpowiednik od AMD
  • 2GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 2900XT (pamięć 512MB) lub nVidia GeForce 8800GT (512MB pamięci)
  • 6 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Twierdza: Krzyżowiec II

Szturm na zamek w grze Twierdza: Krzyżowiec 2 Zamek w Twierdza: Krzyżowiec 2 Walka o zamek w grze Twierdza: Krzyżowiec 2

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.