Titanfall wymagania sprzętowe

   

Okładka gry TitanfallTitanfall to FPS nastawiony w głównej mierze na efektowne i dynamiczne zmagania sieciowe. Twórcy tej gry przyznają, że podczas jej tworzenia inspirowali się filmami takimi jak choćby Łowca Androidów.Mamy zatem trafić do klasycznego świata sci-fi, którego elementarną częścią są różnorodne wytwory nowoczesnej technologii.

Podczas rozgrywki możemy się opowiedzieć po stronie jednej z dwóch dostępnych frakcji (potężnych korporacji pragnących zysku za wszelką cenę lub ludzi buntujących się przeciwko wyzyskowi i eksploatacji ich światów. W sieciowych zmaganiach może uczestniczyć jednocześnie do 16 graczy. Część z nich ma możliwość zasiąść za sterami Tytanów. Są to potężne roboty bojowe, które dzięki dużej sile ognia są w stanie decydować o losach wielu bitew. Oczywiście do naszej dyspozycji zostaje oddany odpowiedni arsenał umożliwiający nam walkę z Tytanami będącymi pod kontrolą przeciwników.

 

Titanfall wymagania sprzętowe minimalne

  • System: Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 (wersja 64 bitowa)
  • Procesor dwurdzeniowy Intel Core 2 Duo 2,4GHz lub AMD Athlon X2 2,8GHz
  • RAM: 4GB
  • Karta graficzna Radeon HD 4770 / GeForce 8800GT lub inny model o przynajmniej odpowiadającej im wydajności wyposażony w 512 MB pamięci

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Titanfall

Screen z rozgrywki w grze Titanfall Screen z gry Titanfall Walka w grze Titanfall

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.