Thief: Out of Shadows wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Thief: Out of ShadowsAkcja gry Thief: Out of Shadows rozgrywa się w mieście o nazwie City. Rządy w nim objął wyjątkowo okrutny Baron za przyzwoleniem którego ludzie nękani są przez strażników miejskich a dodatkowo cierpią z powodu rozprzestrzeniającej się zarazy. Dla Garreta jest to idealna okazja by się wzbogacić wykorzystując powstały w mieście chaos. Nas sprytny złodziej nie przewiduje jednak, że szybko zostanie wplątany w skomplikowaną intrygę.

Sama rozgrywka to w głównej mierze to co fani serii lubią najbardziej a więc wyrafinowane okradanie kolejnych celów którymi najczęściej są bogaci mieszkańcy miasta. Oczywiście będziemy mieli do dyspozycji wiele interesujących gadżetów, które będą nam min. pomagały pozostawać w ukryciu warto to wspomnieć choćby o doskonale znanych przez fanów serii strzałach czy też pałce, która pozwala nam ogłuszyć wybrany cel gdy podejdziemy do niego odpowiednio blisko.

Ich umiejętne wykorzystanie będzie niezwykle ważne gdyż Garret nadal nie jest mistrzem bezpośrednich starć pomimo niezłych umiejętności szermierczych. Oczywiście w Thief: Out of Shadows napotkamy też sporo nowości wśród których warto wymienić choćby specjalne pazury dające możliwość wspinania się w niektórych miejscach. Pojawił się też tryb skupienia po uaktywnieniu którego zostają oznaczone elementy otoczenia które możemy w jakiś sposób wykorzystać. Tą nową umiejętność można też skutecznie wykorzystać w czasie kradzieży oraz walki gdyż spowalnia ona czas.
 
Z pewnością do mniej przyjemnych nowości należą inteligentniejsi strażnicy, którzy teraz w znacznie bardziej przemyślany sposób reagują na każdy podejrzany szmer i mogą przeszukiwać poszczególne pomieszczenia w poszukiwaniu tytułowego złodzieja. Z racji na ilość czasu jaki upłynął od pojawienia się poprzedniej części nie mogło oczywiście również zabraknąć nowego silnika graficznego, który pozwolił twórcą doskonale wykreować specyficzny klimat miasta w którym toczy się akcja gry.
 

Thief: Out of Shadows wymagania sprzętowe minimalne

  • System Microsoft Windows Vista lub nowszy
  • Wydajny procesor dwurdzeniowy lub model czterordzeniowy
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD z serii 48xx lub nVidia GeForce GTS 250
  • 20 GB miejsca na dysku

 

Thief: Out of Shadows wymagania sprzętowe zalecane

  • System Microsoft Windows 7 lub 8
  • Procesor: AMD z serii FX-8000 lub Intel należący do rodziny Core i7
  • RAM: więcej niż 4 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon z serii HD/R9  lub nVidia GeForce GTX 660 (musi wspierać biblioteki Microsoft DirectX 11)
  • Dysk twardy posiadający przynajmniej 20 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Thief: Out of Shadows

Garret - bohater gry Thief: Out of Shadows Garret się skrada - Thief: Out of Shadows Bogate wnętrze w grze Thief: Out of Shadows

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.