The Sims 4 wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry The Sims 4Serii The Sims z pewnością przedstawiać nie trzeba gdyż praktycznie każdy gracz o niej słyszał nawet jeśli bezpośrednio nie miał okazji zagrać w żadną z dotychczas wydanych części. Najnowsza czwarta już odsłona jest kolejnym stopniem ewolucji tego cyklu. Ponownie więc mamy okazję zaopiekować się naszymi simami i dbać o zaspokajanie ich wszystkich potrzeb tak aby mogły prowadzić szczęśliwe i beztroskie życie.

Tym razem dysponujemy jednak znacznie bogatszymi możliwościami kreowania naszych simów i decydowania o ich wszelkich atrybutach takich jak choćby charakter. Należy pamiętać, że decyzje podjęte na tym etapie mogą w znaczący sposób wpływać na to jak będzie wyglądać życie naszego wirtualnego podopiecznego.

Nowość stanowią emocje, które mogą być odczuwane przez sima. Wpływ na nie może mieć wiele aspektów począwszy od ubrań jakie zapewnimy aż po interakcje z innymi mieszkańcami wirtualnego świata. Nie zapomniano też oczywiście o edytorze domów, który stał się znacznie bardziej intuicyjny. Dzięki temu możemy naszemu simowi stworzyć wymarzone domostwo znacznie szybciej i łatwiej.

W The Sims 4 pewnym zawodem dla fanów może być oprawa graficzna w przypadku której nie tylko ciężko się dopatrzyć rewolucyjnych zmian co nawet czysto ewolucyjnych modyfikacji, które sprawiłyby że prezentowałaby się lepiej niż w trzeciej części. Zdaniem twórców tym razem mamy jednak do czynienia ze znacznie lepszą optymalizacją co powinno zaowocować płynniejszym działaniem gry szczególnie na słabszych komputerach.
 

The Sims 4 wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny firmy Microsoft (Windows XP lub nowszy – należy się upewnić, że posiadany system z rodziny Windows ma zainstalowany najnowszy Service Pack)
  • Procesor: AMD Athlon 64 4000+ (o taktowaniu 2,4 GHz) lub Intel Core 2 Duo (taktowany zegarem 1,8 GHz)
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna posiadająca przynajmniej 128 MB pamięci i kompatybilna z Pixel Shader w wersji 3.0 (np. ATI Radeon X1300 lub nVidia GeForce 6600)
  • 10 GB miejsca na dysku twardym (9 GB na grę oraz przynajmniej 1 GB na zapisane stany gry i dodatkową zawartość)

 

The Sims 4 wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 (z Service Pack 1) lub nowszy
  • Wielordzeniowy procesor: AMD Athlon X4 lub Intel Core i5
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: model nVidia GeForce GTX 650 lub wydajniejszy
  • 10 GB miejsca na dysku twardym (9 GB na pliki gry oraz minimum 1 GB na zapisy stanu rozgrywki)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry The Sims 4

Sim złowił rybę w The Sims 4 Simy w The Sims 4 Simy na siłowni w grze The Sims 4

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.