The Evil Within wymagania sprzętowe

   

Okładka gry The Evil WithinPrzy powstawaniu tej gry udział miał Shinji Mikami a więc człowiek, który poprzez serię Resident Evil tak naprawdę zdefiniował w grach gatunek survival horror. The Evil Within jest dla niego swoistym powrotem do korzeni po dłuższym okresie prowadzenia wielu pomniejszych projektów. Powrót ten bez wątpienia uznać można nie tylko za udany ale też niezwykle potrzebny w czasach gdy dobre gry tego typu można policzyć bez trudu na palcach jednej ręki.

Nasz bohater nazywa się Sebastian, jest on detektywem, który udaje się na kolejną pozornie rutynową akcję w celu zbadania miejsca zbrodni. Po dotarciu do zakładu psychiatrycznego nasz detektyw wraz z dwójką towarzyszących mu na tej akcji partnerów zastaje przerażający widok wielu zmasakrowanych ciał. Podczas ustalania przyczyn masakry zostaje on niespodziewanie zaatakowany w wyniku czego traci przytomność. Gdy już udaje mu się przebudzić na jego oczach ginie jeden z policjantów przybyłych z nim.

W tym właśnie momencie rozpoczyna się jego podróż przez mroczne zakamarki zakładu psychiatrycznego a także miasteczko, które pomimo oferowanie nam mniej klaustrofobicznych lokacji wcale nie jest mniej mroczne. Mrok i wydobywające się zewsząd dziwne odgłosy idealnie budują napięcie. Właściwie w każdej chwili możemy się spodziewać ataku różnego rodzaju odrażających kreatur, z którymi rozprawiamy się w niezwykle brutalny sposób starając się przy tym oszczędzać amunicję, której zazwyczaj nie będziemy posiadać zbyt wiele co sprawia, że każdy nabój jest na wagę złota. Aby pomóc nam się jeszcze lepiej wczuć w klimat rozgrywki twórcy zdecydowali się maksymalnie uprościć interfejs tak aby żadne zbędne elementy nie odciągały naszej uwagi.
 

The Evil Within wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i7 lub wydajny model czterordzeniowy
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna posiadająca przynajmniej 1 GB pamięci (nVidia GeForce GTX 460 lub inny model o zbliżonej wydajności)
  • 50 GB miejsca na dysku (w czasie instalacji gry potrzebne jest dodatkowe miejsce, po zainstalowaniu zajęte jest 41 GB)

 

The Evil Within wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowy)
  • Wielordzeniowy procesor Intel Core i7
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna wyposażona w 4 GB pamięci (nVidia GeForce GTX 670 lub inny model o podobnej wydajności)
  • 50 GB miejsca na dysku twardym (podczas instalacji gry potrzebna jest dodatkowa ilość miejsca, po zainstalowaniu zajęte jest 41 GB)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry The Evil Within

Bohater gry The Evil Within Krwawe odkrycie w grze The Evil Within Przeciwnik w grze The Evil Within

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.