The Elder Scrolls Online wymagania sprzętowe

   

Okładka gry The Elder Scrolls OnlineNa rynku gier MMORPG od wielu już lat rządzi World of Warcraft, jednak The Elder Scrolls Online ma naprawdę spore szanse by zmienić układ sił na rynku gier sieciowych. Obszar który będziemy eksplorować stanowi świat znany doskonale z serii The Elder Scrolls. Wydarzenia których jesteśmy świadkami rozgrywają się przed historią znaną z piątej części cyklu w której mieliśmy okazję odwiedzić krainę Skyrim.

Fabuła gry koncentruje się na Imperium zaślepione swoim dążeniem do odzyskania dawnej chwały zawiera brzemienny w skutkach pakt z nekromantą znanym jako Mannimarco. To przymierze jest jedynie wstępem do wydarzeń które na zawsze odmienią cały świat i zburzą dawny ład, nikt bowiem nie zdaje sobie sprawy z tego, że za plecami nekromanty czai się potężne zło, któremu nawet Imperium nie będzie w stanie się oprzeć.

W grze możemy przyłączyć się do jednej z trzech stron konfliktu. Każde z tych ugrupowań zaciekle walczy z imperium i pragnie zdobyć stolicę by ogłosić swojego przywódcę nowym cesarzem a co za tym idzie przejąć kontrolę nad krajem. Dodatkowo możemy dołączać do różnych organizacji zależnie od tego w czym socjalizuje się nasza postać, do wyboru będziemy mieć min doskonale znane gildie magów czy złodziei.

Miłośnicy eksplorowania z pewnością mogą być zadowoleni z tego co przygotowali twórcy The Elder Scrolls Online. Świat gry jest znacznie większy niż ten poznany w The Elder Scrolls V: Skyrim trzeba przyznać że już tam można było na eksploracji spędzić naprawdę wiele czasu tak więc terenów do odkrywania z pewnością nam nie braknie. Dodatkowo będziemy mogli odwiedzić wiele lokacji, które dotąd w żądnej z części cyklu The Elder Scrolls nie były dla nas dostępne takich jak choćby Elsweyr.

Zadanie które będziemy wykonywać stanowią zarówno liczne misje fabularne pozwalające posuwać do przodu główny wątek fabularny jak i liczne wątki poboczne których ze względu na ogrom świata gry będzie niezliczona ilość. Musimy się również liczyć z różnego rodzaju losowymi zdarzeniami, które dodatkowo urozmaicą nam rozgrywkę.
 

The Elders Scrolls Online wymagania sprzętowe minimalne

  • System Microsoft Windows XP lub nowszy / Mac OS X co najmniej w wersji 10.7.0
  • Dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 2 GHz (np. Intel Core 2 Duo)
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta grafiki: kompatybilna z bibliotekami Microsoft DirectX 9.0 i wyposażona minimum w 512 MB pamięci (wymóg ten spełniają choćby nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon 2600 / Intel HD Graphics 4000 / nVidia GeForce GT 330M / AMD Radeon HD 6490M)
  • 60 GB miejsca na dysku

 

The Elders Scrolls Online wymagania sprzętowe zalecane

  • System Microsoft Windows 7 lub Windows 8 (wersja 64 bitowa) (opcjonalnie Mac OS X w wersji przynajmniej 10.7.0)
  • Czterordzeniowy procesor o taktowaniu przynajmniej 2,3 GHz (np. Intel Core i5)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna zgodna z Microsoft DirectX 11 i posiadająca przynajmniej 2 GB pamięci (np. nVidia GeForce 560 Ti / AMD Radeon 6950 / nVidia GeForce 650M / ATI Radeon HD 5770)
  • 60 GB wolnego miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry The Elder Scrolls Online

Świat gry The Elder Scrolls Online Ruiny w grze The Elder Scrolls Online Oblężenie twierdzy w The Elder Scrolls Online

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.