The Elder Scrolls IV: Oblivion wymagania sprzętowe

   

Dotychczasowy władca Tamriel nie żyje, w krainie szerzy się anarchia. Podróżni atakowani są przez bandytów i różnego rodzaju stwory. Jak by tego było mało, otwarte są wrota piekieł przez, które przybywają coraz to nowe zastępy demonów i innych plugawych bestii. Musimy położyć kres chaosowi i sprawić by do Tamriel znów zawitał pokój. W tym celu odbędziemy podróż, która obfitować będzie w niebezpieczeństwa i trudne wybory.

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion wymagania sprzętowe zalecane

Taktowany zegarem 3 GHz procesor
Pamięć RAM o pojemności 1 GB
Przynajmniej karta graficzna ATI Radeon X800 lub nVidia GeForce 6800 (model o wyższej wydajności da możliwość grania z wykorzystaniem lepszych ustawień graficznych i wyższych rozdzielczości)

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion wymagania sprzętowe minimalne

Procesor o zegarze 2 GHz
RAM: 2 GB
Wyposażona w 128 MB pamięci karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
4.6 GB miejsca na dowolnej partycji dysku twardego

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.