The Elder Scrolls II: Daggerfall wymagania sprzętowe

   

Ogromny, interaktywny świat i duża ilość postaci go zamieszkujących, to główne zalety gry The Elder Scrolls II: Daggerfall. Jeśli dołączymy do tego wielowątkowo fabułę, szybko rozumiemy, że jest to naprawdę warta uwagi gra RPG. Z pewnością na wykonywaniu zleconych zadań, eksterminacji różnego rodzaju potworów i odkrywaniu sekretów krainy, spędzimy kilkanaście pasjonujących godzin. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, gdy władca Uriel Seprim VII poleca nam wyruszyć do Wysokiej Skały. Początkowo spokojnie zapowiadająca się misja, szybko jednak przybiera niekorzystny obrót.

 

The Elder Scrolls II: Daggerfall wymagania sprzętowe

Procesor o taktowaniu 166 MHz
16 MB pamięci operacyjnej RAM
Posiadanie akceleratora grafiki trójwymiarowej

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.