The Elder Scrolls: Arena wymagania sprzętowe

   

The Elder Scrolls: Arena to gra RPG, której akcja zabiera nas do krainy Tamriel. Jest ona spokojnym miejscem, wszystko układa się dobrze jednak tylko do pewnego czasu. Jagar Tharn postanawia przejąć władzę i tym celu przenosi w inny wymiar, dotychczasowego władcę Uriela Septima VII. Jedynym sposobem na uratowanie Imperatora jest odnalezienie wszystkich fragmentów pewnej różdżki. Zadanie odszukania każdej z części artefaktu, zostaje powierzone postaci w którą się wcielamy. Czeka nas niezwykła podróż, w czasie której odwiedzimy różne zakątki krainy i natrafimy na wiele przeszkód. Nasz zapał i odwaga, pozwolą jednak osiągnąć ostateczny cel.

 

The Elder Scrolls: Arena wymagania sprzętowe

Taktowany zegarem 90 MHz procesor
Pamięć RAM o pojemności 8 MB

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.