Symulator Farmy 2011 wymagania sprzętowe

   

Gra Symulator Farmy 2011Gra pozwoli każdemu graczowi wcielić się we właściciela gospodarstwa rolnego. Pod naszą opiekę zostaje oddany spory obszar. Stosując coraz nowocześniejszy sprzęt oraz dobierając odpowiednio rodzaj upraw będziemy musieli starać się wypracować jak największy zysk.

W tej części gry tryb kariery został udoskonalony i wprowadzono dodatkowe licencjonowane maszyny rolnicze. Czeka również na nas tryb multiplayer, który pozwoli nam rozwijać gospodarstwo razem z innymi graczami. Graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wirtualną farmą ucieszy samouczek, który wyjaśni najważniejsze zasady zarządzania wirtualnym gospodarstwem. Wymagania gry Symulator Farmy 2011 nie są zbyt wysokie więc posiadacze większości komputerów mogą cieszyć się płynną rozgrywką.

 

Symulator Farmy 2011 wymagania sprzętowe

  • System operacyjny Windows (XP lub nowszy)
  • Procesor o taktowaniu 2 GHz
  • Karta graficzna musi posiadać przynajmniej 256 MB pamięci (najsłabszy zalecany model to GeForce 6800)
  • Zalecana ilość pamięci RAM to 1 GB
  • Gra potrzebuje 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Symulator Farmy 2011 - gospodarstwoCiągnik w grze Symulator Farmy 2011Maszyny rolnicze w grze Symulator Farmy 2011

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.