Styx: Master of Shadows wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Styx: Master of ShadowsTytułowy Styx to leciwy już Goblin, który pomimo 200 lat na karku bardzo dobrze się trzyma i wręcz imponuje zwinnością. Staje on przed niezwykle trudnym wyzwaniem jakim jest kradzież cennego Bursztynu z Wieży Akenash. Nazwanie tej lokacji wieżą niech nie okaże się dla nikogo mylące, Akenash jest w istocie świetnie chronioną twierdzą w której sercu znajduje się to czego szukamy.

Rozgrywka nacisk kładzie w głównej mierze na ciche eliminowanie kolejnych wrogów i pozostawanie niezauważonym do czego zresztą Styx ma szczególne predyspozycje a projekty kolejnych poziomów wręcz zachęcają do tego by wykorzystywać wszelkie skryte w cieniu zakamarki do wyczekania odpowiedniego momentu i wyeliminowania wroga. Niezwykle przydatne mogą się też okazać specjalne umiejętności naszego bohatera takie jak choćby umiejętność przywołania swojego klona.

Ciekawych umiejętności jest jednak znacznie więcej i zostały one podzielone na sześć drzewek dzięki którym możemy dokładnie określić w jaką stronę ma rozwijać się nasz bohater. Lokacje jakie przyjdzie nam przemierzać podczas rozgrywki są bardzo rozbudowane co zapewnia nam sporą swobodę. Jednocześnie są one odpowiednio mroczne by nadawać grze specyficznego klimatu.
 

Styx: Master of Shadows wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista (z Service Pack 2) lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor AMD lub Intel o taktowaniu 2,4 GHz
  • 3 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 560 lub Radeon HD 5850 (lub inny model o zbliżonej wydajności wyposażony minimum w 1024 MB pamięci oraz obsługujący DirectX 9)
  • Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Styx: Master of Shadows

Bohater gry Styx: Master of Shadows Mroczny poziom gry Styx: Master of Shadows Wnętrze Wieży Akenash w grze Styx: Master of Shadows

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.