Sniper Elite III: Afrika wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Sniper Elite III: AfrikaSniper Elite III: Afrika ponownie daje nam okazję wcielenia się w strzelca wyborowego, który z zabójczą precyzją likwiduje swoich wrogów. Tym razem terenem jego działań staje się Afryka. Misje zazwyczaj mają typowy dla serii charakter i naszym głównym zadaniem jest najczęściej pozbycie się konkretnego wroga. Oczywiście dotarcie do niego nie jest zbyt łatwe i często wymaga od nas umiejętności skradania się tak aby pozostawać niezauważonymi. Oczywiście możemy też spróbować zaatakować bezpośrednio jednak wtedy musimy się liczyć z koniecznością wymiany ognia z wieloma wrogimi żołnierzami.

Twórcy jak zwykle położyli duży nacisk na mechanikę rozgrywki. Właśnie dlatego podczas oddawania strzału musimy pamiętać o takich elementach jak zmienny wiatr czy nawet grawitacja, które wpływają na tor lotu wystrzelonej kuli i ostatecznie mogą nam uniemożliwić oddanie celnego strzału.

Pewnym ukłonem w stronę graczy jest danie im pełnej swobody na niektórych mapach, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł opracować własną taktykę. Dla osób, które preferują dyskretne eliminowanie kolejnych wrogów i pozostawanie w ukryciu przygotowano dodatkowe wyzwanie w postaci konieczności relokacji po oddaniu kilku strzałów z tego samego miejsca, gdyż w przeciwnym razie możemy zostać łatwo namierzeni przez wroga.

W Sniper Elite III: Afrika rozbudowano też tryb kamery obrazującej nam jakie obrażenia przeciwnikowi zadała wystrzelona przez nas kula. Oczywiście nie zapomniano o trybach kooperacji w których możemy zarówno walczyć o przetrwanie stając naprzeciw przeważającym siłom wroga (tryb Survival) jak i współdziałać jako drużyna w której jeden z graczy jest klasycznym snajperem a jego kompan jest spotterem dostarczającym istotnych danych na temat kolejnych celów do wyeliminowania.
 

Sniper Elite III: Afrika wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista (z dodatkiem Service Pack 2), Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1) lub Windows 8
  • Dwurdzeniowy procesor z obsługą instrukcji SSE3 (np. AMD Athlon 64 X2 4200+ lub Intel Pentium D o taktowaniu 3 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna wyposażona w 256 MB pamięci i obsługująca biblioteki Microsoft DirectX 10 (np. AMD Radeon HD 3870 lub nVidia GeForce 8800 GT)
  • 18 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Sniper Elite III: Afrika

Piękny widok w Sniper Elite III: Afrika Atak z zaskoczenia w grze Sniper Elite III: Afrika Atak na obóz w Sniper Elite III: Afrika

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.