Shogun: Total War wymagania sprzętowe

   

Okładka Shogun: Total WarXVI wiek w Japonii z pewnością nie być okresem pokoju. Kraj był wyniszczony wojną wynikłą z ambicji lokalnych przywódców pragnących władzy absolutnej wynikającej z zostania Szogunem. W grze Shogun: Total War stajemy na czele jednego z japońskich rodów i stajemy do walki o panowanie i pokój w kraju kwitnącej wiśni.

Musimy zatem dbać o stałe poszerzanie swoich wpływów, szkolenie wiernej armii, która na każde wezwanie ruszy do walki z naszymi wrogami. W jej szeregi możemy rekrutować wiele historycznych jednostek, począwszy od samurajów, poprzez działających z ukrycia wojownikach ninja a na mnichach wojownikach kończąc. Oczywiście musimy także dbać o ciągłość dynastii aby miał kto przejąć po nas władze. Walka o tytuł Szoguna w tej niezwykle wciągającej grze strategicznej z pewnością dostarczy Ci wielu wrażeń.

 

Shogun: Total War wymagania sprzętowe

  • Procesor: Pentium 233 MHz
  • 32 MB pamięci RAM
  • 500 MB miejsca na dysku

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Shogun: Total War

Podsumowanie bitwy w Shogun: Total War Armia w grze Shogun: Total War Mapa Japonii w grze Shogun: Total War

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.