Shogun 2: Total War wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Shogun 2: Total WarTwórcy serii Total War niezwykle długo kazali nam czekać na kolejną możliwość odwiedzenia Japonii i spróbowania swoich sił w walce o tytuł Szoguna. Na szczęście wraz z grą Total War: Shogun 2 ponownie wracamy do kraju kwitnącej wiśni by stanąć na czele wybranego rodu i zapewnić mu nieprzemijającą chwałę. Oczywiście nie będzie to proste zadanie, będziemy musieli się wykazać swoimi zdolnościami przywódczymi. Tylko właściwe dbanie o swoje terytorium oraz rozsądne korzystanie z dostępnych zasobów umożliwi nam osiągnięcie celu. Oczywiście niezbędna okaże się doskonale wyszkolona i zdyscyplinowana armia. Oczywiście niezwykle skutecznym orężem może się okazać dyplomacja. Zadbano odpowiednio o to co jest esencją serii Total War a więc rozmach prowadzonych bitew. W tej odsłonie serii będziemy mieli okazję oglądać na polu bitwy blisko 56 tysięcy szczegółowo odwzorowanych jednostek.


 
Musimy liczyć się się z tym, że teraz na przebieg bitew znacznie większy wpływ na rozwój wydarzeń ma pogoda. Rozbudowano również system oblężeń, które są teraz wieloetapowe i złożone.Zmodyfikowano też system bitew morskich. Wszystko to sprawia, że prawdziwy stratedzy mają niezwykłe pole do popisu i udowodnienia że zasługują na absolutną władzę w Japonii.

 

Shogun 2: Total War wymagania sprzętowe minimalne

  • Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz lub model jednordzeniowy taktowany zegarem 2,6 GHz (ewentualnie odpowiednik od AMD)
  • 1 GB pamięci RAM (Windows XP) lub 2 GB pamięci RAM (Windows Vista oraz Windows 7)
  • Karta graficzna posiadająca 256 MB pamięci RAM i kompatybilna z bibliotekami DirectX 9.0c
  • Dysk twardy: 20 GB

 

Shogun 2: Total War wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor Intel Core i5 lub analogiczny model firmy AMD
  • RAM: 2 GB (Windows XP) lub 4 GB (Windows Vista i Windows 7)
  • Karta graficzna należąca do serii AMD Radeon HD 5000 lub 6000 ewentualnie inny odpowiednik wspierający biblioteki Microsoft DirectX 11
  • Dysk twardy: 20 GB

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Shogun 2: Total War

Dokładna mapa taktyczna w grze Shogun 2: Total War Oddziały podczas nocy w grze Shogun 2: Total War Oddziały maszerujące do walki w Shogun 2: Total War

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.