Sacred 3 wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry Sacred 3Czworo bohaterów staje ramie w ramię do boju z siłami zła, które zdobyć chcą niezwykły artefakt zwany Sercem Ancarii dający im możliwość otwarcia bramy do świata podziemi. Podobnie jak w przypadku dwóch wcześniejszych części Sacred 3 stanowi mieszankę elementów zaczerpniętych z gatunku RPG jak i hack’n’slash.

Jak łatwo można się zatem domyślić podstawa rozgrywki to widowiskowe starcia z hordami wrogów, których eliminować można przy wykorzystaniu wielu niezwykłych zdolności a także z pomocą innych członków drużyny. Podczas podróży po świecie Ancarii znajdziemy wiele nowych typów broni a także elementów pancerza, które pomogą naszym bohaterom sprawnie radzić sobie nawet z najsilniejszymi wrogami a różnorodność odwiedzanych lokacji i napotykanych wrogów sprawi że zbyt szybko nie wpadniemy w monotonię.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną to twórcy zdecydowali się na zauważalny krok w stronę tytułów takich jak Torchlight II czy Diablo III i odejście od mrocznych klimatów na rzecz grafiki bardziej „cukierkowej”. Od razu po wkroczeniu do świata Ancarii z pewnością każdy zwrócić uwagę na jaskrawe kolory otoczenia.
 

Sacred 3 wymagania sprzętowe minimalne

  • System Microsoft Windows Vista (Service Pack 2) lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon 64 X2 6000+ (taktowanie 3 GHz) lub Intel Pentium D945 (taktowanie 3,4 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: ATI Radeon 4770 (512 MB pamięci) lub nVidia GeForce GT 610 (1024 MB pamięci)
  • 25 GB miejsca na dysku

 

Sacred 3 wymagania sprzętowe zalecane

  • System: Windows Vista (z Service Packiem 2), Windows 7 lub Windows 8
  • Procesor: AMD Phenom 9500 (taktowany zegarem 2,2 GHz) lub Intel Core i5-4430 (o taktowaniu 3 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 5570 (pamięć o pojemności 1024 MB) lub nVidia GeForce GT 640 (2048 MB pamięci)
  • Dysk twardy: 25 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Sacred 3

Jeden z poziomów w Sacred 3 Jeden z bohaterów gry Sacred 3 Walka w grze Sacred 3

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.