Ryse: Son of Rome wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Ryse: Son of RomeAkcja gry przenosi nas do starożytnego Rzymu. Głównym bohaterem jest Marius Titus będący doskonale wyszkolonym rzymskim centurionem, którego jedynym pragnieniem jest pomszczenie śmierci swoich najbliższych. Głównym elementem rozgrywki jest walka, która dzięki rozlicznym kombinacjom ciosów jakie potrafi stosować nasz bohater bywa niezwykle efektowna.

Marius z racji bycia rzymskim centurionem ma pod swoim dowództwem żołnierzy, którzy mogą wspomóc go w walce i którym możemy wydawać konkretne rozkazy. Za to aby walki stanowiły jak największe wyzwanie odpowiada sztuczna inteligencja indywidualnie dopasowana do każdej postaci. Jeśli jednak uznamy, że klasyczna rozgrywka to dla nas żadne wyzwanie zawsze możemy spróbować swoich sił w Koloseum walcząc ramię w ramię wraz z innymi graczami niczym prawdziwi gladiatorzy w trybie kooperacji.

Oprawa graficzna gry Ryse: Son of Rome oparta jest na silniku CryEngine a konkretnie jego najnowszej wersji, dzięki której możemy nie tylko podziwiać niezwykłe efekty graficzne ale też cieszyć się rozgrywką w rozdzielczości 4K. Warto zauważyć, że pecetowa edycja gry wyróżnia się nie tylko lepszą oprawą graficzną ale też wszelkiej dodatkowej zawartości dostępnej do tej pory z edycją limitowaną czy też w postaci dodatkowych pakietów DLC.
 

Ryse: Son of Rome wymagania sprzętowe minimalne

 • System: Microsoft Windows 7, 8 lub Vista (z pakietem poprawek Service Pack 1) (system w wersji 64-bitowej)
 • Procesor: AMD Phenom II X4 945 (taktowanie 3,2 GHz) lub Intel Core i3-3220T (taktowany zegarem 2,8 GHz)
 • RAM: 4 GB
 • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7770 lub nVidia GeForce GTX 560 (kompatybilna z DirectX 11 i wyposażona w 1 GB pamięci)
 • 26 GB miejsca na dysku twardym

 

Ryse: Son of Rome wymagania sprzętowe zalecane

 • 64-bitowy system Windows (Vista z SP1 lub nowszy)
 • Procesor: AMD FX-6350 (taktowanie 3,9 GHz) lub Intel Core i5 2500K (o taktowaniu 3,3 GHz)
 • 8 GB pamięci RAM
 • Karta graficzna: Radeon HD 7850, AMD Radeon R7 260X lub nVidia GeForce GTX 660Ti (kompatybilna z DirectX 11 i wyposażona w 2 GB pamięci)
 • Dysk twardy z 26 GB miejsca na pliki gry

 

Ryse: Son of Rome wymagania sprzętowe do rozgrywki w rozdzielczości 4K

 • System: Windows Vista (z Service Pack 1) lub nowszy (wersja 64-bitowa)
 • Procesor: AMD FX-8350 (taktowany zegarem 4 GHz) lub Intel Core i7 2700K (taktowanie 3,5 GHz)
 • RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: AMD Radeon R9 290X lub nVidia GeForce GTX 780 (kompatybilna z DirectX 11 i wyposażona w 4 GB pamięci)
 • 26 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Ryse: Son of Rome

Rzymscy legioniści w Ryse: Son of Rome Rzymski legionista w Ryse: Son of Rome Inwazja w grze Ryse: Son of Rome

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.