Rome: Total War wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Rome: Total WarDzięki studiu Creative Assembly wraz z grą Rome: Total War mamy już okazję trzeci raz zasiąść przed monitorami naszych komputerów by wykazać się umiejętnościami prawdziwego wodza potrafiącego uczynić z Imperium Rzymskiego potęgę i utrzymać jego świetność przez lata dzięki swoim genialnym decyzjom.

Tym razem przenosimy się znacznie dalej w przeszłość niż w poprzednich dwóch odsłonach i trafiamy do okresu gdy czasy świetności przeżywało Imperium Rzymskie. Możemy stać się zatem naocznymi świadkami wielu ważnych wydarzeń z tamtego okresu jak choćby kierowane przez Spartakusa powstanie niewolników czy starcie z Kartaginą i samym Hannibalem, który z pewnością był nieprzeciętnym wodzem trwale zapisującym swoje imię na kartach historii.


 
Każdy aspekt gdy wiernie odwzorowuje realia historyczne tamtego okresu. Począwszy od jednostek wojskowych, odwzorowanych z niezwykłą dbałością o szczegóły poprzez żyjące w tamtych czasach plemiona a na wszelkich niuansach politycznych oraz gospodarczych kończąc. Przygoda z Rome: Total War może się więc okazać nie tylko wspaniałą zabawą ale też niezwykle wciągającą lekcją historii, która chyba jeszcze nigdy nie była nam podana w tak przystępnej formie.
 

Rome: Total War wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor o taktowaniu przynajmniej 800 MHz
  • RAM: 128 MB
  • Karta graficzna posiadająca 32 MB pamięci

 

Rome: Total War wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor (taktowanie 1.5 GHz)
  • RAM; 512 MB
  • Wyposażona w 128 MB pamięci karta graficzna

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.

Starcie armii w Rome: Total War Mapa Imperium w Rome: Total War Wielka armia w grze Rome: Total War

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.