Resident Evil HD wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Resident Evil HDResident Evil to seria, która na przestrzeni wielu lat zdobyła uznanie wielu graczy lubiących gry z gatunku survival horror. Resident Evil HD to odświeżona wersja edycji wydanej jeszcze na zapomnianą już dziś konsolę Nintendo Game Cube w 2002 roku.

Oczywiście jak można się domyślić po samym dopisku w tytule gra oferuje znacznie poprawioną grafikę w rozdzielczości HD dając nam dodatkowo możliwość wyboru proporcji wyświetlanego obrazu pomiędzy 16:9 a 4:3. Zadbano też o unowocześnienie oryginalnej ścieżki dźwiękowej, dzięki temu teraz możemy się cieszyć przestrzennymi efektami dźwiękowymi.

W grze poznajemy historię opracowanego przez naukowców nowego szczepu wirusa, który niestety wymknął się spod kontroli doprowadzając do przemiany w zombie mieszkańców miasta Racoon City.

Rozgrywka przybliża nam losy dwóch postaci Jill Valentine a także Chris Redfield to członkowie S.T.A.R.S. Jest to elitarny oddział żołnierzy którego zadaniem jest opanowanie epidemii i eliminacja zombie z ulic miasta.
 

Resident Evil HD wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows 7 (z Service Pack 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon X2 (taktowanie 2,8 GHz) / Intel Core 2 Duo (o taktowaniu 2,4 GHz) lub model wydajniejszy
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 6790 / nVidia GeForce GTX 260 lub wydajniejsza
  • Dysk twardy z 20 GB wolnego miejsca

 

Resident Evil HD wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 (z Service Pack 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 (o taktowaniu 3 GHz) / Intel Core 2 Quad (taktowany zegarem 2,7 GHz) lub model o większej wydajności
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 6950 / nVidia GeForce GTX 560 lub wydajniejsza
  • 20 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Resident Evil HD

Dwójka bohaterów gry Resident Evil HD Mroczny korytarz w Resident Evil HD Potwór w grze Resident Evil HD

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.