Project CARS wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry Project CARSW powstaniu gry Project CARS bardzo duży udział ma aktywna społeczność graczy, której wsparcie umożliwiło realizację śmiałych pomysłów twórców ze studia Slightly Mad Studios. Dla tego studia tworzenie gry wyścigowej nie było czymś zupełnie nowym gdyż zawdzięczamy im już choćby Need for Speed: Shift.

Jednak tym razem poprzeczkę postawili sobie tak wysoko, że bez wsparcia gracza raczej trudno byłoby zrealizować wszystkie plany i wypuścić na rynek grę prezentującą się dokładnie tak jak to sobie założyli. Właśnie dlatego podjęto współpracę z World of Mass Development a więc specjalną platformą dzięki której której gracze mogą testować będące jeszcze w produkcji gry i zgłaszać swoje sugestie co do znajdowanych błędów czy też nowych rozwiązań które warto byłoby wprowadzić.

W Project CARS głównym trybem rozgrywki jest Kariera w której towarzyszymy naszemu kierowcy począwszy od wyścigów na prostych gokartach aż po udział w najbardziej prestiżowych zawodach. Twórcy za cel postawili sobie stworzenie gry która nie będzie prostą, zręcznościową grą wyścigową a wymagającym symulatorem w którym trzeba się będzie wykazać umiejętnościami. Dlatego właśnie tak duży nacisk położono nie tylko na wierne odwzorowanie wielu istniejących w rzeczywistości torów ale też na dopracowanie modelu jazdy, tak aby jak najwierniej oddawał rzeczywiste zachowanie poszczególnych samochodów. Jednak prawdziwym ukoronowaniem ich starań byśmy poczuli się jak podczas prawdziwego wyścigu jest oprawa graficzna, która zadziwia wręcz dbałością o wszelkie detale.
 

Project CARS wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor: AMD Phenon II X4 940 (taktowanie 3 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q8400 (taktowanie 2,66 GHz)
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 260 lub Radeon HD 5770 (ewentualnie inny model o zbliżonej lub większej wydajności i posiadający 1 GB pamięci)
  • RAM: 4 GB

 

Project CARS wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor: AMD FX-8350 (taktowanie 4,0 GHz) lub Intel Core i7 3700 (taktowanie 3,5 GHz)
  • Karta graficzna: nVidia GeForce z serii GT600 lub AMD Radeon z serii HD 7000 (ewentualnie inny model posiadający 2 GB pamięci)
  • RAM: 8 GB

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Project CARS

Wyścig w grze Project CARS Bolid na torze w Project CARS Wnętrze samochodu w Project CARS

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.