Pro Evolution Soccer 2015 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Pro Evolution Soccer 2015Jest to pierwsza część niezwykle popularnej serii gier piłkarskich, która wyszła na ósmą już generację konsol. Dzięki możliwościom Xboksa One oraz PlayStation 4 już nie tylko właściciele komputerów osobistych mogą cieszyć się z wysokiej jakości oprawy graficznej a także wielu ulepszeń w stosunku do wcześniejszych wydań.

W porównaniu do poprzedniej odsłony cyklu duże zmiany można zauważyć w mechanice rozgrywki. Warto zwrócić uwagę choćby na szczególnie premiujące fanów ofensywnego stylu gry ulepszenia w zakresie prostopadłych podań oraz strzałów. Dzięki dopracowaniu sztucznej inteligencji możemy teraz również liczyć na bardziej przemyślane zachowanie piłkarzy zarówno z drużyny przeciwnej jak i z naszego zespołu. Nie zapomniano nawet o takich detalach jak kibice których zachowanie i reakcje zostały również znacznie ulepszone względem wcześniejszych części.

Mamy też do dyspozycji wzorowany na znanym z serii FIFA Ultimate Team tryb myClub. Dzięki czemu możemy stworzyć swój wymarzony zespół pozyskując w miarę postępów w grze coraz lepszych piłkarzy. Twórcy dbają należycie o aktualność danych w Pro Evolution Soccer na co dowodem są regularne aktualizacje składów oraz statystyk zawodników drużyn w najmocniejszych ligach. Edycja 2015 przyniosła nam zauważalne zmiany w oprawie graficznej. Zauważalnie ulepszony został system oświetlenia a także wygląd i zachowanie zawodników, którym jeszcze bliżej do swoich pierwowzorów biegających po prawdziwych boiskach.
 

Pro Evolution Soccer 2015 wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista (z Service Packiem 2) lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor: AMD Athlon II X2 240 lub Intel Core 2 Duo (taktowanie 1,8 GHz)
  • RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: ATI Radeon X1300, nVidia GeForce 7800 lub zintegrowany w procesorach Intela HD Graphics 2000
  • 8 GB miejsca na dysku

 

Pro Evolution Soccer 2015 wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows Vista (z Service Packiem 2) lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 925 lub Intel Core i3 530
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: ATI Radeon HD 2400, nVidia GeForce 7950 lub znany z procesorów Intela zintegrowany układ HD Graphics 3000
  • Dysk twardy z 8 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Pro Evolution Soccer 2015

Lionel Messi w grze Pro Evolution Soccer 2015 Drużyna PSG w grze Pro Evolution Soccer 2015 Strzał gracza AC Milan w Pro Evolution Soccer 2015

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.