Pro Evolution Soccer 2014 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Pro Evolution Soccer 2014Pro Evolution Soccer to stały już stałym konkurent serii FIFA. W najnowszej odsłonie twórcy zdecydowali się na poważne zmiany. Znacznie udoskonalono sterowanie sprawiając, że mamy znacznie precyzyjniejszą kontrolę nad piłkarzami. Jest to istotna zmiana biorąc pod uwagę, że znacznie większego znaczenie nabrały różnego rodzaju sztuczki mające na celu zmylenie przeciwnika starającego się nam przeszkodzić.

Zyskaliśmy również znacznie większe możliwości wpływania na zachowanie zawodników w poszczególnych sektorach boiska. Modyfikacje nie ominęły również sposobu kontrolowania piłki i jej przyjmowania przez zawodnika a także rzutów wolnych, które teraz możemy egzekwować z pomocą dodatkowe piłkarza. Za oprawę graficzną Pro Evolution Soccer odpowiada Fox Engine wykorzystywany w Metal Gear Solid, który został specjalnie dostosowany do potrzeb piłkarskiej serii.

 

Pro Evolution Soccer 2014 wymagania sprzętowe minimalne

  • System Windows XP lub nowszy
  • Procesor: dwurdzeniowy Intel Pentium D 820 (taktowanie 2,8 Ghz) lub AMD Athlon LE-1640 (taktowanie 2,6 Ghz)
  • RAM: 1 GB
  • Karta graficzna z 512 MB pamięci (przynajmniej ATI Radeon HD 5450 lub nVidia GeForce 510)
  • Dysk z 10 GB wolnego miejsca

 

Pro Evolution Soccer 2014 wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Microsoft Windows XP lub nowszy
  • Procesor dwurdzeniowy Intel Core 2 Duo E7400 (taktowanie 2,8 Ghz) lub AMD Athlon II X2 255 (taktowanie 3,1 Ghz)
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna ATI Radeon HD 5550 lub nVidia GeForce GT 440 (ewentualnie inny model posiadający przynajmniej 1024 MB pamięci)
  • 10 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Pro Evolution Soccer 2014

Messi w PES 2014 Piękny stadion wypełniony kibicami w PES 2014 Początek meczu w grze PES 2014

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.