Need for Speed: Rivals wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Need for Speed: RivalsW grze Need for Speed: Rivals kolejny raz otrzymujemy szansę opowiedzenia się po stronie lubiących szybkość i niebezpieczną jazdę kierowców lub ścigających ich stróżów prawa. Od tego co wybierzemy zależy cel naszej rozgrywki. Jako kierowcy musimy w głównej mierze ścigać się ze sobą unikając przy tym policyjnych pościgów a opowiedzenie się po drugiej stronie oznacza uczestniczenie w tych pościgach i konieczność łapania kierowców mających za nic wszelkie ograniczenia prędkości.

Oczywiście bez względu na dokonany wybór nasze sukcesy będą nagradzanie odpowiednimi profitami w postaci choćby nowych modeli samochodów. Największą nowością jest system zwany All Drive, dzięki któremu rozgrywka offline i online się właściwie przenika a kierowców biorących udział w rozgrywce w każdej chwili mogą się wcielić inni gracze. Za oprawę graficzną tej odsłony serii Need for Speed odpowiada silnik Frostbite 3 co gwarantuje wysoki poziom doznań wizualnych.

 

Need for Speed: Rivals wymagania sprzętowe minimalne

  • System Windows XP, Vista (z dodatkiem Service Pack 2) lub 7
  • Procesor Intel Core 2 Duo o taktowaniu 2.4 GHz lub odpowiednik AMD (np. Athlon X2 2.6 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Minimum 30 GB miejsca na dysku
  • Karta graficzna posiadająca 512 MB pamięci i zgodna z Microsoft DirectX 10.1 (przynajmniej NVIDIA GeForce 8800 GT lub AMD Radeon 3870)

 

Need for Speed: Rivals wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Windows XP, Vista (z zainstalowanym SP2), Windows 7 (system zalecany przez twórców gry to Windows 8 w wersji 64 bitowej)
  • Czterordzeniowy procesor Intel Quad Core lub odpowiednik o podobnej wydajności od AMD
  • Przynajmniej 4 GB pamięci RAM
  • Dysk twardy: 30 GB miejsca na pliki gry
  • Karta grafiki zgodna z biliotekami DirectX w wersji 11 i posiadająca 3 GB pamięci (np. nVidia GeForce GT660 lub AMD Radeon 7870)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Need for Speed: Rivals

Pościg policyjny w grze Need for Speed Rivals Wyścig - Need for Speed Rivals Samochód policji w Need for Speed Rivals

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.