Mortal Kombat X wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Mortal Kombat XJest to kolejna już odsłona niezwykle popularnej serii niezwykle brutalnych bijatyk z których wiele kończy poprzez niezwykle efektowne i mordercze „fatality”. Rozgrywka nadal opiera się na tych samych zasadach a więc w walce udział bierze dwóch wojowników wybranych z bogatego zestawu postaci. Wśród nich zaszły pewne zmiany gdyż których pojawili się między innymi Kotal Kahn czy Cassie Cage.

Warto również wspomnieć o tym, że każdy z dostępnych wojowników występuje w kilku wersjach oferujących zróżnicowane zestawy ciosów oraz taktyk walki. Pojedynek stoczyć możemy na jednej z wielu dostępnych aren. Walczyć możemy w trybie wieloosobowym w którym będziemy mieli okazję w bezwzględny sposób rozprawić się z innymi graczami. Jeśli jednak sądzimy że nie jesteśmy jeszcze gotowi na takie wyzwanie to warto poświęcić trochę czasu na tryb fabularny.

Jest on przeznaczony do rozgrywki solo i mierzymy się w nim z wrogami których poczynaniami kieruje sztuczna inteligencja. Dzięki temu możemy wypróbować różne taktyki walki i kombinacje ciosów. Przy okazji poznajemy wątek fabularny, który jak na tego typu grę został dość rozbudowany i rozgrywa się 25 lat po historii opowiedzianej w poprzedniej części.

Uwagę zwraca też niewątpliwie oprawa graficzna, które prezentuje się naprawdę okazale co jest zasługą tworzenia tej części z serii z myślą o najnowszych konsolach a więc PlayStation 4 oraz Xboxie One.
 

Mortal Kombat X wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny firmy Microsoft (Windows Vista lub nowszy)
  • Procesor: AMD Phenom II X4 965 (taktowanie 3,4 GHz) lub Intel Core i5 750 (o taktowaniu 2,66 GHz)
  • RAM: 3 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5850 lub nVidia GeForce GTX 460
  • Dysk twardy z 25 GB miejsca

 

Mortal Kombat X wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows Vista lub nowszy (64-bitowy)
  • Procesor: AMD FX-8350 (o taktowaniu 4 GHz) lub Intel Core i7-3770 (taktowanie 3,4 GHz)
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7950 lub nVidia GeForce GTX 660
  • 40 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Mortal Kombat X

D'vorah w grze Mortal Kombat X Kano w grze Mortal Kombat X Scorpion vs Sub Zero w Mortal Kombat X

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.