Minecraft wymagania sprzętowe

   

Okładka gry MinecraftMinecraft to gra w której możemy kreować niemal dowolnie swój własny świat. Wykorzystujemy do tego celu specjalne kostki. Cechą wyróżniającą grę jest też jej grafika, która nadaje rozgrywce niepowtarzalnego klimatu sprawiającego, że potrafi ona wciągnąć gracza na długi czas.

Rozgrywka w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni gracza, w świcie do którego trafiamy możemy tworzyć wszystko co zechcemy wykorzystując do tego znajdowane podczas eksploracji materiały. Jednak oprócz tego klasycznego trybu Minecraft oferuje również tryb Survival w którym zyskujemy cel jakim jest walka o przetrwanie nocy w świecie, który za dnia wydaje się całkiem przyjazny

Właśnie w ciągu dnia mamy czas na przygotowanie się a gdy nadchodzi noc zaczynają na nas polować potwory, które bez wahania pozbawią nas życia. Tylko od nas zależy jakie działania podejmiemy aby chronić swoje życie i skutecznie przetrwać.

 

Minecraft wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor o taktowaniu 2 GHz (w przypadku CPU posiadające jeden rdzeń) lub 1.5 GHz (gdy posiadamy procesor wielordzeniowy)
  • Zalecana ilość pamięci RAM to: 1.0 GB (Windows XP) 1.5 GB ( Windows 7 32 bitowy) 2.0 GB (Windows Vista), 3.0 GB (Windows 7 64 bitowy)
  • Karta graficzna obsługująca OpenGL w wersji 1.4 lub nowszej
  • Gra wymaga 80 MB miejsca na dysku

 

Minecraft wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor jednordzeniowy o taktowaniu 2.5 GHz lub z większą ilością rdzeni z taktowaniem wynoszącym przynajmniej 2 GHz
  • W przypadku posiadania systemu Windows XP 2 GB pamięci RAM, Visty lub Windows 7 3 GB. Jeśli nasz system operacyjny jest 64 bitowy zalecane jest posiadanie 4 GB pamięci
  • Karta graficzna musi oferować wsparcie dla OpenGL 2.0 oraz posiadać minimum 128 MB pamięci
  • Na dysku twardym powinniśmy na grę zarezerwować przynajmniej 250 MB miejsca

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Niezwykłe budowle w grze MinecraftNiezwykły świat gry MinecraftScreen z gry Minecraft

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.