Might & Magic: Heroes VII wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Might & Magic: Heroes VIIGra ponownie zabiera nas w podróż do krainy Ashan w której trwa zaciekła walka o władzę. Mamy okazję się do niej włączyć kierując poczynaniami niejakiego Ivana. Jest on wywodzącym się z rodu Gryfów księciem roszczącym sobie prawa do korony Imperium. W realizacji tego pragnienia ma pomóc mu Rada Cieni w której składzie zasiadają członkowie wielu frakcji mający za zadanie wspierać młodego księcia swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W grze dostępne mamy doskonale już znane fanom serii frakcje takie jak: Lochy, Nekropolis, Akademia, Sylvan, Twierdza oraz Przystań. Podstawowe zasady rozgrywki pozostały takie same dzięki czemu nadal mamy do czynienia z mieszanką elementów gry RPG ze strategią turową. Z jednej strony musimy zatem dbać o rozwój naszego bohatera a jednocześnie troszczyć się o rozbudowę zdobytych miast tak aby można w nich było szkolić coraz silniejsze jednostki zasilające szeregi naszej armii.

Przy tworzeniu Might & Magic: Heroes VII wzięto pod uwagę liczne opinie fanów których odczucia co do poprzedniej części były dość mieszane. W rezultacie zrezygnowaniu z kilku rozwiązań takich jak ograniczenie systemu ekonomicznego do zaledwie czterech surowców czy przekształcanie podbitych miast które spotkały się z największym sprzeciwem graczy. Nieco zmieniono też charakterystykę dostępnych map które mają bardziej zachęcać do eksplorowania. To tylko część zmian jednak przyznać trzeba że w przypadku tej części popularnej serii z pewnością nie mamy do czynienia w rewolucją a jedynie solidną ewolucją, której celem jest zdobycie na nowo przychylności graczy których rozczarował poprzednia odsłona.
 

Might & Magic: Heroes VII wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 (z Service Packiem 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 (taktowanie 3,2 GHz) lub Intel Core i5-660 (o taktowaniu 3,3 Ghz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5850 (wyposażony w 1 GB pamięci) lub nVidia GeForce GTX 460

 

Might & Magic: Heroes VII wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 (z Service Packiem 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD FX-6100 (o taktowaniu 3,3 GHz) lub Intel Core i5-2400 (taktowanie 3,1 GHz)
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 7870 (posiadający 2 GB pamięci) lub nVidia GeForce GTX 670

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Might & Magic: Heroes VII

Kraina Ashan w Might & Magic: Heroes VII Podziemia w Might & Magic: Heroes VII Walka w grze Might & Magic: Heroes VII

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.