Metal Gear Solid V: Ground Zeroes wymagania sprzętowe

   

Okładka Metal Gear Solid V: Ground ZeroesJest to dość specyficzna odsłona serii Metal Gear Solid gdyż mimo tego że wydana została jako samodzielny tytuł to stanowi tak naprawdę jedynie wstęp do pełnoprawnej części piątej a więc gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gra ma być swego rodzaju wstępem do fabuły a także okazją do zapoznania się z nowościami jakie przygotowali dla nas twórcy w kwestii samej rozgrywki.

Pewną nowością jest minimalistyczny interfejs, który dostarcza nam obecnie tylko najważniejszych informacji tak aby nie rozpraszać naszej uwagi podczas rozgrywki. Sama rozgrywka nadal opiera się na podobnych założeniach co w poprzednich częściach kłaść nacisk na dyskretne wykonywanie misji i eliminowanie wszelkich przeszkód. Tym razem jednak twórcy zapewnili nam większą swobodę działania czyniąc świat gry bardziej otwartym do swobodnej eksploracji.

Wydarzenia których jesteśmy świadkami mają miejsce kilkanaście miesięcy po historii przedstawionej w Metal Gear Solid: Peace Walker. Tym razem musimy zinfiltrować pilnie strzeżony obóz Omega. Znajdują się w nim dwaj jeńcy Chico i Paz, którzy mają sporą wiedzę na temat organizacji w ramach której działa Snake a także dotyczących jego samego.

Oprawa graficzna oparta jest na nowoczesnym silniku graficznym Fox Engine powstałym w głównej mierze z myślą o maksymalnym wykorzystaniu potencjału Xboxa One oraz PlayStation 4 jednak sprawdza się on równie dobrze również w przypadku wersji PC.
 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes wymagania sprzętowe minimalne

  • 64 bitowy system operacyjny: Microsoft Windows Vista lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i5-4460 (taktowanie 3,4 GHz) lub model wydajniejszy
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 11 i posiadająca minimum 4 GB pamięci (np. nVidia GeForce GTX 650)
  • 4 GB miejsca na dysku

 

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny firmy Microsoft: Windows Vista lub nowszy (wersja 64-bitowa)
  • Procesor: Core i7-4790 (taktowanie 4 GHz) lub lepszy
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: nVidia GeForce GTX 760 lub model o podobnej wydajności od AMD (karta graficzna musi być zgodna z DirectX 11)
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Likwidacja przeciwnika w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Skradanie się w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Walka w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.