Medieval II: Total War wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Gra Medieval II: Total WarMedieval II to czwarta już część cenionej przez graczy i często nagradzanej serii gier strategicznych pozwalających nam pokierować losem wybranych nacji w konkretnym okresie historycznym. Tym razem drugi wracamy do niezwykle interesujących lecz jednocześnie niespokojnych mroków średniowiecza. Mamy okazję uczestniczyć w wydarzeniach z lat 1080 – 1530.

Jak zwykle twórcy ze studia Creative Assembly zadbali o to by wszelkie realia historyczne były wiernie odwzorowane tak więc o takie szczegóły jak obecność występujących w tamtych okresie jednostek wojskowych możemy być spokojni. Tym razem swoją strefę wpływu będziemy mieli okazję rozszerzać nie tylko w obrębie Europy ale również Bliskim Wschodzie podczas krucjat do Ziemi Świętej oraz w Ameryce Południowej i Środkowej walcząc min. z Aztekami.


 
Nację której losami pokierujemy możemy wybrać aż spośród 21 dostępnych. Dostępne są min. Anglia, Francja, Wenecja czy Bizancjum. Zależnie od dokonanego wyboru będziemy mieli do dyspozycji zupełnie inne jednostki a co za tym idzie będziemy mogli stosować zupełnie odmienne taktyki. Warto więc popróbować gry różnymi narodami i przekonać się jak różnią się od siebie potencjałem wojennym oraz ekonomicznym. W tej odsłonie serii Total War twórcy zadbali o zapewnienie nam jeszcze większych możliwości prowadzenia oblężeń wrogich twierdz oddając do naszej dyspozycji więcej różnego rodzaju machin oblężniczych.
 

Medieval II: Total War wymagania sprzętowe

  • System operacyjny Microsoft Windows 2000 lub XP
  • Procesor Intel Pentium 4 o taktowaniu 1.8GHz lub odpowiednik firmy AMD
  • Dysk twardy: 11 GB
  • 512 MB pamięci operacyjnej
  • Karta graficzna z 128 MB pamięci i kompatybilna z Microsoft DirectX 9.0c (przynajmniej nVidia GeForce 4 Ti 4400 lub ATI Radeon 9600 SE)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Medieval II: Total War

Bitwa w Medieval II: Total War Oblężenie maista w grze Medieval II: Total War Armie w grze Medieval II: Total War

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.