Mass Effect 3 wymagania sprzętowe

   

W Mass Effect 3 zastajemy komandora Sheparda w niezbyt ciekawej sytuacji. Został postawiony przed sądem co jest wynikiem akcji mającej na celu ratowanie Dr. Kenson a właściwie za czyny jakich się dopuścił by misja ta mogła się zakończyć powodzeniem. W dodatku za zdrajcę uznają go członkowie organizacji Cerberus. Zrobią oni wszystko by dopaść Sheparda. Są to jednak niewielkie problemy w obliczu Żniwiarzy, którzy rozpoczynają inwazję na Ziemię.

 

Mass Effect 3 wymagania sprzętowe minimalne

System operacyjny Windows (XP, Vista lub 7)
Przynajmniej dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.8 GHz
Jeśli jesteśmy posiadaczami systemu Windows XP 1 GB pamięci RAM w zupełności wystarczy. Jeśli mamy zainstalowany nowszy system Windows warto posiadać 2 GB
Pliki gry zajmują 15 GB miejsca na dysku twardym
Karta graficzna musi posiadać 256 MB pamięci a także wspierać Pixel Shader 3.0 (nVIDIA GeForce GTX 7900 a także ATI Radeon X1800 to najsłabsze modele spełniające wymagania sprzętowe gry Mass Effect 3)

 

Mass Effect 3 wymagania sprzętowe zalecane

System Windows (XP i każdy nowszy)
Procesor dwurdzeniowy, którego taktowanie powinno być nie niższe niż 2,4 GHz
2 GB pamięci RAM wystarczą w przypadku posiadania Windowsa XP (dla użytkowników systemów Vista i 7 zalecana ilość pamięci to 4 GB)
Gra wymaga 15 GB wolnego miejsca na dysku
Karta graficzna ATI Radeon HD 4850 lub nVidia GeForce 9800 GT

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.