Life Is Strange wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Life Is StrangeJest to tytuł w którym fabuła pełni rolę nadrzędną co jest wynikiem inspirowania się specyficznym stylem gier przygodowych studia Telltale. Może on więc przypaść do gustu fanom takich tytułów jak The Wolf Among czy The Walking Dead.

Główna bohaterka gry dysponuje dość ciekawą zdolnością pozwalającą jej cofać czas a co za tym idzie testować różne rozwiązania stających przed nią wyzwań. Pochodzi ona ze stanu Oregon z miasteczka Arcadia Bay będącego fikcyjną lokalizacją wymyśloną na potrzeby gry. Powraca ona w swoje rodzinne strony po przeszło pięciu latach poświęconych na naukę i już na miejscu dowiaduje się że jej koleżanka Rachel Amber zaginęła w dość dziwnych okolicznościach. Na jej poszukiwania wyrusza wraz z koleżanką o imieniu Chloe nie wiedząc jeszcze jak wielu dziwnych zdarzeń będzie świadkiem.

Grafika w grze Life Is Strange jest niezwykle klimatyczna dobrze współgrając z opowiadaną historią co dowodzi tego że twórcy dobrze zrobili nie decydując się na fotorealistyczną oprawę graficzną. Było to również zgodne z ich założeniami według których gracz ma się skupić na przedstawionej mu historii a wszystkie inne elementy gry mają być jedynie dodatkiem nie rozpraszającym jego uwagi.
 

Life Is Strange wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows Vista lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna posiadająca minimum 512 MB pamięci i zgodna z DirectX 9
  • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym

 

Life Is Strange wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: dwurdzeniowy model o taktowaniu 3 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: wyposażona przynajmniej w 1 GB pamięci i kompatybilna z bibliotekami Microsoft DirectX 9 (np. ATI Radeon HD 4890 lub nVidia GeForce GTX 260)
  • Dysk twardy z 3 GB miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Life Is Strange

Chloe w grze Life Is Strange Max i Chloe w grze Life Is Strange Max Caulfield w Life Is Strange

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.