Lara Croft and the Temple of Osiris wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Lara Croft and the Temple of OsirisFabuła gry dotyczy uwolnienia Seta do którego doszło przypadkowo podczas eksploracji jednego z grobowców na terenie Egiptu. Wszystko za sprawą Cartera którego nieostrożność sprawiła że zarówno on jak i Lara zostali obłożeni klątwą a zły bóg zagraża całemu światu.

Jedynym sposobem na powstrzymanie Seta i zdjęcie klątwy jest wskrzeszenie Ozyrysa gdyż tylko on może się zmierzyć ze złym bogiem. Niestety nie jest to zadanie proste gdyż przed naszymi bohaterami droga pełna niebezpieczeństw i potworów rodem z legend. Na szczęście w tej niebezpiecznej podróży naszym bohaterom towarzyszą Izyda oraz Horus a więc dwa egipskie bóstwa, których pomoc okaże się nieoceniona. Rozgrywka skupia się na kooperacji pomiędzy czterema graczami wcielających się w głównych bohaterów a więc Horusa, Izydę, Cartera i oczywiście Larę.

Na próbę zostaje wystawiona nie tylko nasza zdolność współpracy przy pokonywaniu kolejnych poziomów ale również przy podziale znajdowanych łupów trafiających do ekwipunku tego z graczy które je znajdzie. Oprawa graficzna nie oferuje niczego zaskakującego szczególnie jeśli ktoś miał już do czynienia z poprzednią częścią przygód pięknej Lary a więc Guardian of Light. Ponownie mamy więc do czynienia z izometrycznym widokiem a więc poczynania naszych bohaterów podziwiamy spoglądając na nich z góry.
 

Lara Croft and the Temple of Osiris wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor (taktowanie 2 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: nVidia GeForce z serii 500 / AMD Radeon HD z serii 6000 lub model wydajniejszy

 

Lara Croft and the Temple of Osiris wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Microsoft Windows (Vista lub nowszy)
  • Procesor: Intel Core i5-750 lub AMD Phenom II X4 955
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: nVidia Geforce GTX 650 lub AMD Radeon HD z serii R7

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Lara Croft and the Temple of Osiris

Jeden z poziomów w Lara Croft and the Temple of Osiris Rozgrywka w Lara Croft and the Temple of Osiris Walka w grze Lara Croft and the Temple of Osiris

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.