Homeworld Remastered Edition wymagania sprzętowe

   

Pudełko gry Homeworld Remastered EditionTytuł ten bez wątpienia zaliczyć można do klasyków gatunku i do dziś wielu graczy wspomina długie godziny spędzone na walkach w bezkresie kosmosu. Z pewnością z miłą chęcią raz jeszcze zasiądą oni przed monitorami swoich komputerów aby decydować o losie rasy Kushan. Życie tych mieszkańców planety Kharak związane było w głównej mierze z ciągłymi wojnami wynikającymi z niedostatku surowców na planecie, która była ich domem.

Dlatego właśnie jako wielką szansę i swojego rodzaju znak odebrali znalezienie tajemniczego statku, który dostarczył im technologię pozwalającą na dalekie międzygwiezdne podróże. Znaleźli jednak na nim coś jeszcze co przykuło ich uwagę a mianowicie mapę wskazującą jednoznacznie lokalizację pewnej planety zwanej Hiigara.

Pragnienie dotarcia do niej położyło kres ciągłym, krwawym konfliktom dzielącym dotąd społeczność Kushan i skłoniło do wspólnych prac nad przygotowaniem statku kosmicznego bazujące na odkrytej technologii i dające możliwość dotarcia do tajemniczej planety.

Nie wiedzieli jednak jeszcze wtedy jakie konsekwencje poniesie za sobą ukończenie tego statku i udana nim podróż. Gdy już dotarli do miejsca wskazanego na mapie natrafili na parę statków bojowych wrogo nastawionej rasy. Pokonanie ich nie stanowiło większego problemu jednak powrót na ojczystą planetą odsłonił przerażającą prawdę, że napotkane wrogie siły były tylko niewielką częścią potężnej floty inwazyjnej, która w czasie naszej podróży na Hiigarę zabiła wszystkich Kushan zamieszkujących Kharak.

Odświeżona edycja gry cechuje się znacznie nowocześniejszą oprawą graficzną do przygotowania której wykorzystano między innymi tekstury w znacznie wyższej rozdzielczości. Zadbano również o to aby odpowiednio wysoki poziom prezentowała ścieżka dźwiękowa nad którą również i tym razem czuwał ten sam kompozytor co w przypadku pierwowzoru.
 

Homeworld Remastered Edition wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,3 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna posiadająca przynajmniej 1 GB pamięci (np. ATI Radeon HD 5850 lub nVidia GeForce GTX 560)
  • 20 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Homeworld Remastered Edition

Walka w Homeworld Remastered Edition Niszczenie statku kosmicznego w Homeworld Remastered Edition Kosmiczna bitwa w Homeworld Remastered Edition

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.