Hatred wymagania sprzętowe

   

Okładka gry HatredJest to gra która już od momentu pojawienia się pierwszych zapowiedzi wzbudzała sporo emocji. Wszystko dlatego że oferowana nam rozgrywka cechuje się niezwykłą brutalnością będąc nieco na przekór współczesnym trendom zmierzającym raczej do ograniczania zbędnej brutalności w grach i nie epatowania nią aż tak dobitnie jak ma to miejsce właśnie w przypadku gry Hatred.

Gra pozwala nam wcielić się w postać o której właściwie nie wiemy zbyt wiele. Jasne jest tylko to że nasz bezimienny bohater nienawidzi całego świata. Rozgrywkę rozpoczynamy właśnie w momencie gdy jego nienawiść osiąga krytyczny poziom i wychodząc na ulicę rozpoczyna morderczą podróż zabijając każdego i niszcząc wszystko co stanie mu na drodze. Oczywiście ze względu na specyfikę rozgrywki nie mogło tu zabraknąć odpowiedniego arsenału broni którą możemy wykorzystać do eksterminacji.

Szara i ponura oprawa graficzna dobrze komponuje się z klimatem rozgrywki. Mimo wszystko prezentuje naprawdę wysoki poziom co jest rezultatem wykorzystania silnika graficznego Unreal Engine 4. Dzięki temu możemy też liczyć na zaawansowane efekty fizyczne o których działaniu możemy się przekonać niszcząc poszczególne elementy otoczenia jakie spotkamy na swojej drodze.
 

Hatred wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows 7 z SP 1 lub nowszy (wersja 64-bit)
  • Procesor: AMD Phonem II X4 955 (taktowanie 3,2 GHz) lub Intel Core i5-750 (o taktowaniu 2,6 GHz)
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 5850 lub nVidia GeForce GTX 460 (ewentualnie inny model gwarantujący zbliżoną wydajność i posiadający 1 GB pamięci)
  • 8 GB miejsca na dysku twardym

 

Hatred wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 z SP 1 lub nowszy
  • Procesor; AMD FX-8350 (o taktowaniu 4 GHz) lub Intel Core i5-2400S (taktowanie 2,5 GHz)
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: AMD Radeon R9 290X lub nVidia GeForce GTX 680 (ewentualnie inny model zapewniający podobną wydajność i wyposażony minimum w 2 GB pamięci)v
  • Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Hatred

Bohater gry Hatred Jedna z lokacji w Hatred Strzelanina w grze Hatred

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.