Grow Home wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Grow HomeJest to jeden ze swojego rodzaju eksperymentów studia Ubisoft, które znane jest raczej z dużych i medialnych marek takich jak Assassin’s Creed czy Far Cry.

Czasami zdarza im się jednak eksperymentować z tytułami niskobudżetowymi, które nawet nie docierają do świadomości wielu graczy choć okazują się naprawdę dobre czego przykładem jest choćby Valiant Hearts: The Great War. Grow Home to gra dość nietypowa w której główny element rozgrywki stanowi wspinaczka małego robota, który może się chwytać praktycznie każdego elementu jaki napotka a dodatkowo mamy kontrolę nad obiema rękami robota które pracować mogą niezależnie od siebie. MUD bo tak nazywa się nasz bohater wyruszył na poszukiwanie roślin mogących zapewnić tlen na jego ojczystej planecie.

W czasie swojej kosmicznej wędrówki natrafia on na roślinę Star Plant, której niezwykłe właściwości okazują się być cennym wsparciem podczas wyprawy małego robota. Potrafi ona bowiem w niezwykle szybkim tempie rosnąć co znacznie ułatwia wspinaczkę i docierania do niedostępnych wcześniej miejsc choć aby to było możliwe konieczne jest właściwe zatroszczenie się o roślinę, która pozwoli z czasem powrócić małemu robotowi na macierzysty statek. Grafika jest kolorowa i stosunkowo prosta choć akurat w tym wypadku dobrze pasuje to do charakteru rozgrywki.
 

Grow Home wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 z Service Pack 1 lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon II X2 240 (o taktowaniu 2,8 GHz) lub Intel Core 2 Duo E7300 (taktowanie 2,5 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna wyposażona w minimum 1 GB pamięci (np. AMD Radeon HD5670 lub nVidia GeForce GTS 450)
  • Dysk twardy z 1 GB wolnego miejsca

 

Grow Home wymagania sprzętowe zalecane

  • System: Windows 7 z Service Pack 1 lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 (taktowanie 3,2 GHz) lub Intel Core i3 550 (o taktowaniu 3 GHz)
  • RAM: 2 GB
  • Karta graficzna posiadająca 1 GB pamięci (np. AMD Radeon HD 6870 lub nVidia GeForce GTX 560 Ti)
  • 1 GB miejsca na dysku

Warto wspomnieć również o tym że ze względu na specyfikę rozgrywki twórcy gry zalecają granie przy wykorzystaniu pada
 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Grow Home

MUD - bohater gry Grow Home Roślina Star Plant w Grow Home Świat gry Grow Home

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.