Grey Goo wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Grey GooJest to RTS za którego powstanie odpowiedzialne jest Petroglyph Games. Studio to ma już pewne doświadczenie w tworzeniu gier z tego gatunku mogąc się poszczycić choćby stworzeniem gier takich jak Universe At War: Earth Assault czy Star Wars: Empire At War gdy do tego doda się fakt, że jego twórcy mieli swój udział w pracach nad serią Command & Conquer jasne staje się że nie mamy do czynienia z nowicjuszami w tej branży.

Fabuła gry przenosi nas w przyszłość i to dość odległą bo do okresu gdy ludzkość prowadzi udany podbój kosmosu i zasiedla inne planety. To właśnie na powierzchni jednej z nich toczy się rozgrywka podczas której uczestniczymy w konflikcie pomiędzy trzema różnymi frakcjami zaciekle walczącymi o kontrolę nad planetą nazwaną Ekosystem Dziewięć. Zapanować nad nią próbują ludzie, Goo a więc śmiertelnie groźne nanoboty a także przedstawiciele rasy Beta.

Każda z ras ma do swojej dyspozycji odmienne typy jednostek a także technologie. Tym co może spodobać się niektórym fanom gier strategicznych jest styl rozgrywki, który zgodnie z zapewnieniami twórców stanowi swoiste nawiązanie do gier z dawnych lat. Rozgrywka skupia się bowiem na globalnym zarządzaniu armią czy też zasobami surowców a nie skupianiu się na detalach takich jak zachowanie poszczególnych podległych nam jednostek. Większy nacisk położony został również na planowanie swoich posunięć i opracowywanie właściwej strategii prowadzącej do zwycięstwa. Sprzyja temu prosty interfejs pozbawiony zbędnych opcji, który pozwala skupić się na rozgrywce i tym co dzieje się na ekranie.
 

Grey Goo wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny firmy Microsoft: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: Intel Core i3 (taktowanie 3,5 GHz) lub jego odpowiednik od AMD
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna zgodna z bibliotekami DirectX 11 i posiadająca przynajmniej 1 GB pamięci (np. AMD Radeon HD 5870 lub GeForce GTX 460)
  • 13 GB miejsca na dysku

 

Grey Goo wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Microsoft Windows 7 lub nowszy (wersja 64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5 (taktowanie 3 GHz) lub odpowiednik tego modelu od AMD
  • RAM: 8 GB
  • Karta graficzna wyposażona w minimum 1 GB pamięci i kompatybilna z Microsoft DirectX 11 (np. AMD Radeon HD 7870 lub nVidia GeForce GTX 570)
  • Dysk twardy z 13 GB miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Grey Goo

Atak na bazę w Grey Goo Baza w grze Grey Goo Walka w grze Grey Goo

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.