Gothic 2 wymagania sprzętowe

   

Myrtana ponownie potrzebuje naszej pomocy. Tym razem wyruszamy więc poza obszar znanej z poprzedniej części koloni karnej. Dzięki temu różnorodność miejsc, które przyjdzie nam odwiedzić jest znacznie większa. Zasady rozgrywki praktycznie się nie zmieniły. Nadal musimy rozwijać naszą postać i zdobywać coraz lepszy ekwipunek. Osiągamy to poprzez walkę i wykonywanie zlecanych nam zadań. Znacznym usprawnieniom, uległa za to sztuczna inteligencja. Nasi przeciwnicy walczą teraz, w znacznie bardziej przemyślany sposób. Do rzadkości należą sytuacje, gdy rzucają się na nas bez zastanowienia.

 

Gothic 2 wymagania sprzętowe minimalne

Windows 98 lub nowocześniejszy system firmy Microsoft
Procesor: 700 MHz
RAM: 256 MB
Karta graficzna: 32 MB

 

Gothic 2 wymagania sprzętowe zalecane

System operacyjny Microsoftu (Windows 98 lub nowszy)
Procesor taktowany z częstotliwością 1,2 GHz
512 MB pamięci RAM
Wyposażona w 64 MB pamięci karta graficzna

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.