Game of Thrones: A Telltale Games wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Game of Thrones: A Telltale GamesGra Game of Thrones: A Telltale Games Series zabiera nas do tytułowego świata Gry o Tron a więc serialu, który na przestrzeni ostatnich lat zdobył niebywałą popularność. Prawdziwych fanów z pewnością ucieszy fakt, że w pracach nad grą uczestniczył Corey Franck który pomagał tworzyć scenariusz na potrzeby tego tytułu.

Opowiedziana w grze historia podzielona została na sześć części (epizodów) i porusza zupełnie nowe wątki nieznane dotąd z telewizyjnego serialu. Jednak momentami przeplatają się z wydarzeniami znanymi fanom serialu stacji HBO. Opowiedziana w grze historia skupia się bowiem na konflikcie pomiędzy Whitehill a Forresterami. Druga z rodzin kontroluje bowiem handel drewnem a więc jednym z podstawowych surowców.

W sumie podczas całej rozgrywki przyjdzie nam się wcielać w pięć różnych postaci, których decyzje odcisną swoje piętno na dalszych wydarzeniach i z którymi odwiedzimy wiele miejsc znanych fanom Gry o Tron takich jak Ironrath czy Królewska Przystań i spotkamy postacie takie jak choćby Ramsay Snow.
 

Game of Thrones: A Telltale Games wymagania sprzętowe

  • System: Windows XP (zainstalowany Service Pack 3)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo (taktowanie 2 GHz)
  • 3 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0 i posiadająca przynajmniej 512 MB pamięci
  • 3 GB miejsca na dysku twardym

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Game of Thrones: A Telltale Games

Bohaterka gry Game of Thrones: A Telltale Games Dwie postacie z gry Game of Thrones: A Telltale Games Pojedynek w grze Game of Thrones: A Telltale Games

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.