Football Manager 2011 wymagania sprzętowe

   

Football Manager 2011 jest grą umożliwiającą pokierowanie wybranym klubem piłkarskim, grającym w jednej z wielu dostępnych lig. Decydujemy niemal o wszystkim co związane jest drużyną. Negocjujemy nowe kontrakty, wyszukujemy nowych, zdolnych piłkarzy oraz oczywiście ustalamy taktykę na poszczególne mecze. To oczywiście tylko niewielka część możliwości jakie daje nam ta gra, jest to idealna propozycja dla każdego miłośnika piłki nożnej.

 

Football Manager 2011 wymagania sprzętowe minimalne

System operacyjny Windows (Windows XP, Vista lub 7)
Procesor o taktowaniu 1.8 Ghz (w przypadku Windows XP) lub 2.0 Ghz (gdy posiadamy system Vista lub 7)
Jeśli używamy Windows XP minimalna ilość pamięci RAM to 512 MB gdy jednak używamy nowszego systemu warto mieć 1 GB
Posiadana przez nas karta graficzna powinna wspierać DirectX 9.0c i być wyposażona w 128 MB pamięci (wymagania te spełniają np. Geforce 5900 Ultra i Radeon 9800)
Nasz dysk powinien dysponować 2GB wolnego miejsca

 

Football Manager 2011 wymagania sprzętowe zalecane

Na naszym komputerze powinien być zainstalowany Windows XP lub nowszy system Windows
Dwurdzeniowy procesor
Zalecana ilość pamięci RAM wynosi: 1GB (gdy jesteśmy posiadaczami systemu Windows XP) 2 GB (jeśli mamy nowszy system z rodziny Windows)
Karta graficzna zainstalowana w komputerze musi być kompatybilna z DirectX 9.0c a także mieć 256 MB pamięci (przykładowe karty spełniające ten warunek to: Geforce 7300 jak również Radeon X1600)
2GB miejsca na dysku twardym

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania sprzętowe są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.