FIFA 12 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry FIFA 12W grze FIFA 12 kolejny raz mamy szansę pokierować jedną z setek dostępnych drużyn (do naszej dyspozycji pozostają zarówno kluby jak i wiele reprezentacji). Oczywiście jest dostępna również nasza Ekstraklasa dzięki czemu miłośnicy rodzimych rozgrywek będą mieli okazję rozstrzygnąć z przyjaciółmi czyj team jest najmocniejszy. Pewnym rozczarowaniem dla niektórych może być jednak fakt, że w tej edycji nie pozyskano licencji rozrywek Ekstraklasy przez co wszystkie występujące w niej zespoły dostępne są pod zmienionymi nazwami.

Jedną z głównych nowości wprowadzonych w FIFA 12 jest Impact Engine odpowiedzialny za symulację kolizji pomiędzy piłkarzami a więc wszystkich starć i fauli jakie mają miejsce w czasie meczu. Dzięki temu teraz upadki piłkarzy powstrzymywanych przez przeciwników prezentują się i lepiej odzwierciedlają stopień przewinienia przeciwnika i brutalność jego zachowania przy próbie odebrania piłki.

W tej odsłonie gry postarano się również o lepsze odwzorowanie indywidualnych umiejętności najlepszych piłkarzy, które warto wykorzystywać podczas meczów gdyż mogą przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Do naszej dyspozycji oddano również precyzyjniejszy moduł kontroli piłkarzy a szczególnie formacji defensywnej, którą możemy teraz dokładniej pokierować.
 

FIFA 12 wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor dwurdzeniowy (np. Intel Core 2 Duo taktowany zegarem 1,8 GHz)
  • RAM: 1 GB (2 GB gdy korzysta się z systemu Windows Vista lub Windows 7)
  • Karta graficzna zgodna z DirectX w wersji 9.0c lub nowszym i posiadająca 256 MB pamięci (obsługiwane modele to np. nVidia GeForce 6800 GT, ATI Radeon™ HD 3600, Intel HD Graphics 2000 oraz Intel HD Graphics 3000)
  • Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku: 8 GB
  • System operacyjny: Microsoft Windows XP (z zainstalowanym Service Packiem 2), Windows Vista lub Windows 7

 

FIFA 12 wymagania sprzętowe zalecane

  • System Windows 7 lub Windows Vista lub Windows XP (w przypadku każdego z wymienionych systemów należy mieć zainstalowany najnowszy dostępny Service Pack)
  • Czterordzeniowy procesor np. AMD Phenom II X4 (taktowanie 2,6 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q6600 (taktowanie 2,4 GHz)
  • RAM: 4 GB pamięci
  • 8 GB miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna zgodna z bibliotekami Microsoft DirectX w wersji 9.0c oraz posiadająca minimum 512 MB pamięci (modele spełniające ten wymów to np. AMD Radeon HD 4850 lub nVidia GeForce 9800)

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry FIFA 12

Odważne wyjście bramkarza w FIFA 12 Ofiarna interwencja gracza Chealsea w grze FIFA 12 Próba utrzymania się przy piłce zawodnika Arsenalu w FIFA 12

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.