Far Cry wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Far CryFar Cry to gra akcja w której trafiamy na rajską wyspę. Dość szybką jednak okazuje się, nie czeka na nas błogi spokój a desperacka walka o przetrwanie. Tocząc ją będziemy mieli okazję eksplorować wyspę i poznawać jej sekrety. W momencie premiery szczególne wrażenie robiła grafika gry Far Cry. Mimo upływu czasu widoki bujnie porośniętej roślinnością wyspy i jej piaszczystych plaż nadal potrafią zauroczyć pomimo czasu jaki już upłynął od premiery.

Bohaterem gry Far Cry jest Jack Carver, który chcąc oderwać się od rutyny wielkomiejskiego życia postanowił zająć się prowadzeniem własnego biznesu. W ramach jednego ze zleceń ma przewieźć dziennikarkę na jedną z wysp w rejonie Mikronezji. Niestety ta pozornie błaha wycieczka kończy się zatopieniem łodzi naszego bohatera. Co gorsza po dziennikarce nie ma śladu a wyspa z pewnością gościnnym miejscem nie jest.


 

Far Cry wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny z rodziny Windows
  • Procesor Intel Pentium III 1 GHz
  • RAM: 256MB
  • Karta Graficzna: nVidia GeForce 2 lub wydajniejsza / ATI Radeon 8500 lub wydajniejsza
  • 4GB wolnego miejsca na dysku

 

Far Cry wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny Windows
  • Procesor Intel Pentium 4 o taktowaniu 2-3 GHz
  • RAM: przynajmniej 512 MB
  • Karta Graficzna posiadająca 128MB pamięci (np. nVidia GeForce 4 lub GeForce FX 5950 / ATI Radeon 9500-9800 XT)
  • 4GB na dysku twardym

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Far Cry

Plaża w grze Far Cry Rzeka w grze Far Cry W drodze na wyspę w grze Far Cry

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.