Far Cry 4 wymagania sprzętowe

   

Okładka gry Far Cry 4Akcja czwartej części serii Far Cry umiejscowiona została w Kyrat. Jest to fikcyjne państwo, które ze względu na swoją lokalizację i charakterystykę może przywodzić na myśl Tybet. Nasz bohater zgodnie z wolą swojej umierającej matki wyrusza do Kyrat gdzie jednak szybko trafia w sam środek konfliktu pomiędzy brutalnym dyktatorem Pagan Minem, który doszedł do władzy w wyniku wojny domowej a rebeliantami, którzy robią wszystko aby odsunąć go od władzy.

Podczas rozgrywki odwiedzimy zarówno gęstą dżunglę jak i pokryte grubą warstwą śniegu górskie rejony, mamy więc okazję podziwiać niezwykłą różnorodność lokacji w których przychodzi nam działać. Z racji na spory rozmiar świata gry w szybkim przemieszczaniu się pomiędzy poszczególnymi rejonami Kyrat niezwykle pomocne mogą być różnorodne środki transportu przygotowane dla nas przez twórców. Wśród nich znajdziemy nawet słonia, który okaże się nieocenioną pomocą podczas walki z wrogami.

Oprócz podstawowych misji pozwalających popchnąć do przodu główny wątek fabularny w grze Far Cry 4 czeka nas również wiele zadań pobocznych podczas których będziemy mieli się okazje wykazać choćby umiejętnościami w zakresie polowania na dzikie zwierzęta czy szybkiego przemieszczania się przy wykorzystaniu miejscowych środków transportu celem dostarczenia przesyłki.

Arsenał dostępnej broni jest niezwykle bogaty i obejmuje zarówno najprostsze narzędzia służące do eksterminacji wrogów takie jak sztylety czy łuki jak i uzbrojenie o znacznie większej sile rażenia w postaci choćby karabinów maszynowych. Warto zwrócić uwagę że do naszej dyspozycji oddano również kusze, które stanowią nowy rodzaj uzbrojenia w serii Far Cry.
 

Far Cry 4 wymagania sprzętowe minimalne

  • 64-bitowy system operacyjny: Windows 7 (Service Pack 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 (taktowanie 3,2 GHz) lub Intel Core i5 750 (taktowany zegarem 2,66 GHz)
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna obsługująca Microsoft DirectX 11 i wyposażona w 1 GB pamięci (np. ATI Radeon HD 5850 lub nVidia GeForce GTX 460)
  • 30 GB miejsca na dysku

 

Far Cry 4 wymagania sprzętowe zalecane

  • 64-bitowy system operacyjny: Microsoft Windows 7 (Service Pack 1) lub nowszy
  • Procesor: AMD FX-8350 (taktowany zegarem 4 GHz) lub Intel Core i5-2400S (taktowanie 2,5 GHz)
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 11 i posiadająca 2 GB pamięci (np. AMD Radeon R9 290X lub nVidia GeForce GTX 680)
  • Dysk twardy z 30 GB miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry Far Cry 4

Kusza w grze Far Cry 4 Słonie w grze Far Cry 4 Walka w Far Cry 4

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.