Far Cry 3 wymagania sprzętowe

   

Far Cry 3 - okładkaW grze Far Cry 3 trafiamy na wyspę, która będzie areną brutalnej walki o przetrwanie. Jest ona zamieszkana przez bandytów, którzy są dość rozchwiani emocjonalnie i mogą w każdej chwili zabić zarówno naszego bohatera jak i jego przyjaciół którzy również trafili na wyspę.

Naszym celem będzie więc uratowanie zarówno ich jak i siebie. Aby tego dokonać, Jason (tak nazywa się nasz bohater) będzie musiał wyzbyć się wszelkich skrupułów i bez zastanowienia eliminować każdego kto spróbuje mu przeszkodzić w wydostaniu się z tej przeklętej wyspy. Tym co wyróżnia Far Cry spośród innych podobnych gier jest swoboda działania jaką zagwarantowali nam twórcy. Możemy według własnego uznania dobierać sposób działania gwarantujący nam najlepsze efekty. Możemy zatem zarówno skradać się i unikać w ten sposób niebezpieczeństw jak też iść na żywioł zabijając każdego kto spróbuje nam przeszkodzić. Każdy dobierze taki styl rozgrywki jaki mu najbardziej odpowiada.

 

Far Cry 3 wymagania sprzętowe minimalne

  • Procesor o wydajności takiej jak modele Intel Core 2 Duo E6700 2,66 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6000+ o taktowaniu 3 GHz
  • 4 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna wyposażona w 512 MB pamięci

 

Far Cry 3 wymagania sprzętowe zalecane

  • Przynajmniej procesor taki jak Intel Core i3-530 lub ewentualnie AMD Phenom II X2 565
  • Pamięć RAM o pojemności 6 GB
  • Posiadająca 1024 MB pamięci karta graficzna

 

Far Cry 3 wymagania sprzętowe optymalne

(zapewniające możliwość rozgrywki przy maksymalnej jakości grafiki)

  • Procesor taki jak AMD FX-4150 lub Intel Core i7 2600K
  • 8 GB RAMu
  • Wyposażona w 1 GB pamięci karta graficzna

 

Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.

 

Screeny z gry Far Cry 3

Jedna z postaci w Far Cry 3Łuk w Far Cry 3Świat gry Far Cry 3

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.