Fable: Zapomniane Opowieści wymagania sprzętowe

   

Oladka gry FableFable zabiera nas w podróż do niezwykłego świata Albionu. Jest to kraina na której losy będziemy wpływać poprzez podejmowane decyzje. Każdy dokonany przez nas wybór będzie stopniowo odciskał swoje piętno na krainie. Naszemu bohaterowi towarzyszyć będziemy począwszy od lat młodzieńczych decydując o tym jaką ścieżką podąży i jak ukształtują się jego losy. Tylko od nas zależy czy wszyscy drżeć będą ze strachu na sam dźwięk jego imienia czy też stanie się bohaterem, który przez lata będzie opiewany w pieśniach oraz opowieściach.

Oczywiście z czasem będziemy mogli również dostrzec jak nasz bohater się zmienia. Będą to nie tylko zmiany związane ze zdobywaniem lepszego ekwipunku takiego jak coraz potężniejsze rodzaje broni czy też zbroje ale również jego dorastaniem oraz wyborami dokonywanymi w trakcie rozgrywki kierującymi go bardziej w stronę dobra lub zła.

W grze Fable: Zapomniane Opowieści wraz z rozwojem naszego bohatera i wykonywaniem kolejnych misji rosnąć będą również umiejętności naszej postaci, która rozwijać może się w obrębie trzech atrybutów siły (odpowiedzialnej za walkę bezpośrednią), umiejętności (związanej z walką na dystans) oraz woli (wpływającej na zdolność używania magii).
 

Fable wymagania sprzętowe

  • System operacyjny Microsoft Windows XP
  • Procesor o taktowaniu 1.4 Ghz
  • RAM: 256 MB
  • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Karta graficzna z 64 MB pamięci

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Screeny z gry Fable: Zapomniane opowieści

Zastosowanie magii w Fable Walka w grze Fable Eksploracja świata gry Fable

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.