F1 2014 wymagania sprzętowe

   

Pudełko gry F1 2014F1 2014 to kolejna już odsłona symulatora zabierającego nas do świata najbardziej elitarnej serii wyścigowej. Dzięki posiadaniu przez firmę Codemasters licencji mamy do czynienia ze znanymi z ekranów telewizorów kierowcami a także ich bolidami oraz wszystkimi torami na których się ścigają.

Jeśli chcemy możemy spróbować swoich sił jako kierowca bolidu F1 podczas pełnego sezonu wyścigowego, jednak wraz z tą edycją cyklu pojawiła się też nowość w postaci możliwości ścigania się w skróconym sezonie co z pewnością ucieszy osoby mające kilka swoich ulubionych tras. Nowością jest też rezygnacja z testów jakie musieliśmy przechodzić na początku rozgrywki jeszcze w poprzedniej części. Tym razem nasze umiejętności zostają ocenione na podstawie okrążenia, które pokonujemy podczas normalnego wyścigu.

Ma to pomóc w precyzyjnym doborze poziomu trudności tak aby rozgrywka nie była ani zbyt łatwa ani przesadnie trudna i mogła oferować pełnię satysfakcji każdemu bez względu na to czy jest się zupełnym nowicjuszem czy też doświadczonym graczem. Oprawa graficzna w F1 2014 właściwie się nie zmieniła względem poprzedniej odsłony tego cyklu symulatorów, od strony technicznej uwagę zwraca za to ulepszony model jazdy który jest efektem dopracowania fizyki w grze.
 

F1 2014 wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows Vista lub nowszy
  • Procesor: AMD Athlon X2 5400+ lub Intel Core 2 Duo (o taktowaniu wynoszącym przynajmniej 2,4 GHz)
  • Karta graficzna: AMD Radeon HD 2600 lub nVidia GeForce 8600
  • Dysk twardy z 10 GB wolnego miejsca

 

F1 2014 wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows Vista lub nowszy
  • Procesor: jednostka z serii AMD FX lub Intel Core i7
  • Karta graficzna wyposażona przynajmniej w 1 GB pamięci: nVidia GeForce z serii GTX 500 lub AMD Radeon z serii HD 6000
  • Dysk twardy: minimum 10 GB miejsca

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry F1 2014

Deszczowy wyścig w F1 2014 Bolid Red Bull w grze F1 2014 Bolid Ferrari w grze F1 2014

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.