F.E.A.R. wymagania sprzętowe

   

Okładka gry F.E.A.R.W grze wcielamy się w członka elitarnego oddziału First Encounter Assault and Recon (F.E.A.R.), który powołany został w celu walki ze wszelkimi przejawami terroryzmu. Członkowie oddziału są doświadczeni i świetnie wyszkoleni a dodatkowo posiadają wyjątkowe zdolności takie jak nadnaturalna szybkość, których wykorzystanie daje efekt podobny do kultowego efektu bullet-time.

Tym razem celem oddziału jest siedziba korporacji Armacham zajęta przez złoczyńców. Dość szybko okazuje się jednak, że ta misja nie będzie zwyczajna a przez elitarnym oddziałem F.E.A.R. stoi wyzwanie jakiemu jeszcze nigdy nie musiano stawiać czoła. Akcja gry trwa wirtualne dwanaście godzin i rozgrywa się nie tylko w obrębie wspomnianej już siedziby firmy Armacham ale również na ulicach miasta. Na naszej drodze staje wielu różnorodnych przeciwników z którymi walkę ułatwia bogaty arsenał broni.

Twórcy gry wyjątkowo zadbali o rozbudowany model fizyki, który daje nam spore możliwości interakcji z otoczeniem podczas rozgrywki w tym szczególnie podczas walk.
 

F.E.A.R. wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Microsoft Windows 2000 lub XP
  • Procesor: Intel Pentium 4 (taktowanie 1,7 GHz) lub model o zbliżonej wydajności
  • 512 MB pamięci RAM
  • Karta graficzna: zgodna z Microsoft DirectX w wersji 9.0 i Pixel Shader i wyposażona w 64 MB pamięci
  • Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca

 

F.E.A.R. wymagania sprzętowe zalecane

  • Procesor: Intel Pentium 4 (taktowanie 3 GHz) lub inny model o podobnej wydajności
  • RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: posiadająca 256 MB pamięci i zgodna z Microsoft DirectX w wersji 9.0 oraz Pixel Shader 2.0
  • 5 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry F.E.A.R.

Komandosi w grze F.E.A.R. Ofiara walki w F.E.A.R. Walka w grze F.E.A.R.

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.