F.E.A.R. Online wymagania sprzętowe

   

Opakowanie gry F.E.A.R. OnlineJak można się już domyślić po samej nazwie jest to część serii F.E.A.R. dedykowana rozgrywce sieciowej. Akcja gry nawiązuje w głównej mierze do wydarzeń z drugiej części cyklu i stanowi ich bezpośrednią kontynuację. Naprzeciw siebie kolejny raz mają okazję stanąć świetnie wyszkoleni oraz uzbrojeni komandosi z elitarnych jednostek specjalnych oraz szkaradne potwory, które pojawiły się w naszym świecie.

W grze znajdziemy całe mnóstwo przeróżnych trybów rozgrywki z których każdy oferuje nam wyzwania nieco innego rodzaju. Możemy w nich walczyć nie tylko z postaciami kierowanymi przez prawdziwych graczy ale też z przeciwnikami za których poczynania odpowiedzialność bierze sztuczna inteligencja. Wśród dostępnych trybów rozgrywki warto wspomnieć choćby o Scenario Mode w którym możemy brać udział w wydarzeniach opartych na historii opowiedzianej w drugiej części serii.

Innym ciekawym trybem jest z pewnością Defense Mode dający nam możliwość wcielenia wraz z innym graczami w zjawy mogąca przejmować kontrolę nad przeciwnikami.

Silnik graficzny wykorzystany w tej to Jupiter EX znany już z F.E.A.R. 2: Project Origin. Oczywiście został on odpowiednio unowocześniony aby nie odstawać zanadto od współczesnych standardów jednak i tak widać po oprawie graficznej upływ czasu. Jednak w grze tego typu nie razi aż tak bardzo w oczy gdyż istotniejsza jest dynamiczna akcja a tej z pewnością w F.E.A.R. Origin Online nie brakuje skoro udało się zachować w niej mechanikę rozgrywki ze wspomnianej już drugiej części serii.
 

F.E.A.R. Online wymagania sprzętowe minimalne

  • System operacyjny: Windows XP z Service Pack 2 lub nowszy
  • Procesor: Pentium 4 o taktowaniu 3,2 GHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce 6600GT z 512 MB pamięci
  • 10 GB miejsca na dysku twardym

 

F.E.A.R. Online wymagania sprzętowe zalecane

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 2,4 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna: nVidia GeForce 8600GT z 1 GB pamięci
  • 10 GB miejsca na dysku

 
Pamiętaj o tym, że podane tu wymagania są jedynie sugerowane. W wyniku powstawania łatek oraz wydawania nowszych wersji sterowników do kart graficznych oraz innych komponentów gra może działać również satysfakcjonująco na sprzęcie o innej konfiguracji niż podana tutaj. W przypadku braku wystarczającej płynności animacji warto spróbować obniżyć rozdzielczość i powyłączać dodatkowe efekty graficzne, co może poskutkować znacznym obniżeniem wymagań gry.
 

Sreeny z gry F.E.A.R. Online

Gra jako potwór w F.E.A.R. OnlineJedna z dostępnych map w F.E.A.R. OnlineWalka w grze F.E.A.R. Online

Zapoznaj się przy okazji z innymi grami z serii . Sprawdź jak zmieniały się wymagania poszczególnych części i czy Twój komputer sprosta wszystkim odsłonom cyklu. Pamiętaj o tym, że odpowiednie dobranie ustawień graficznych może znacznie poprawić płynność animacji.

Witaj

Witaj na naszej stronie. Powstała ona z myślą o wszystkich osobach, poszukujących wymagań gier. Jeśli więc nie jesteś pewien czy gra, którą chcesz zakupić będzie działać płynnie na Twoim komputerze to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Dzięki naszej pomocy, poznasz dokładną specyfikację komputera, potrzebnego by móc cieszyć się wskazaną grą. Dzięki nam możesz w porę się przekonać czy Twój komputer sprosta wymaganiom tytułu w który zamierasz zagrać i czy przypadkiem nie przydałaby się modernizacja posiadanego sprzętu.

Szukaj gry

Popularne gry

Ikona gry MinecraftMinecraft
Przenieś sie do wspaniałego świata, w którym będziesz mógł uwolnić swoją kreatywność.

 

Ikona gry Symulator Farmy 2011Symulator Farmy 2011
Pokieruj własną farmą i przekonaj się, że jest to wyzwanie. Wykaż się umiejętnością zarządzania.

 

Ikona gry Max Payne 2Max Payne 2
Przeszłość Maxa kolejny raz daje o sobie znać. Pomóż mu w poradzeniu sobie z nią.